Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej - wyniki

2017-11-10

W czwartek 9 listopada 2017r., w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, spotkali się młodzi szachiści na  rozgrywkach II kolejki Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Tym razem nad szachownicami swoje głowy pochyliło 61 graczy, którzy podczas każdej z kolejek pragną nie tylko wykazać się swoimi umiejętnościami ale również dzięki 7 rozegranym rundom "podszlifować swój warsztat" oraz zdobyć kilka cennych punktów do klasyfikacji końcowej.


- rozgrywki odbywają  się w następujących grupach wiekowych:

Grupa "A" - klasy I-III szkół podstawowych

Grupa "B" - klasy IV - VI szkół podstawowych

Grupa "C" - klasy VII + II i III klasy gimnazjalne


 .

Najlepszymi graczami II kolejki okazali się:

  • Wieczorek Radosław - PSP Proszówki "C"
  • Serafin Jakub - PSP Nr 1 Bochnia "C"
  • Gajewski Witold - PSP Nr 5 Bochnia  "B"

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki II kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - II runda 2017-11-09 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2
IV
Wieczorek, Radosław
POL 0 1400 PSP Proszówki "C"
7.0 24.50 33.50 7
28.0
2 1
IV
Serafin, Jakub
POL 0 1400 PSP 1 "C"
6.0 22.50 32.50 6
25.0
3 54

Gajewski, Witold
POL 0 1000

PSP 5 "B"

6.0 18.50 27.50 6
24.0
4 30

Pilch, Paweł
POL 0 1000 PSP Proszówki "C"
5.5 21.50 31.50 5 21.0
5 3
V
Sionko, Paweł
POL 0 1200 PSP 1 "C"
5.5 20.50 29.00 5
22.0
6 43

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000

PSP 1 "C"

5.0 25.50 33.00 5
25.0
7 40

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000 PSP "B"
5.0 24.00 33.00 5 23.0
8 57

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 PSP1 "B"
5.0 19.50 26.50 5
19.0
9 20

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1 "C"
5.0 19.00 29.00 5
21.0
10
15

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2 "C"
5.0 19.00 28.00 5
23.0
11 9

Ciuła, Filip
POL 0 1000 PSP 2"A"
5.0 17.50 24.50 5
19.0
12 61

Gadzina, Maciej
POL 0 1000 PSP 1 "C"
5.0 16.50 24.00 4
21.0
13 60

Reguła, Dominika
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.5 20.00 28.50 3
17.0
14 14

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 7 "C"
4.5 17.00 23.50 4
15.0
15 50

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000

PSP 5 "B"

4.0 22.00 29.50 4
17.0
16 49

Kalinowski, Jan
POL 0 1000 PSP 5 "B"
4.0 21.00 29.00 4
19.0
17 4
V
Serafin, Karolina
POL 0 1100 PSP 2 "B"
4.0 20.50 27.00 4
19.0
18 53

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5 "A"
4.0 20.00 28.50 4
17.0
19 41

Śleziak, Filip
POL 0 1000 PSP Proszówki "A"
4.0 20.00 28,00 4
18.0
20
23

Kita, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.0 19.00 27.00 4
17.0
21 17

Wiercioch, Karol
POL 0 1000 PSP 5 "B"
4.0 19.00 26.00 4
17.0
22 6

Pechciński, Wojciech
POL 0 1000 PSP 1 "C"
4.0 18.50 26.00 4
17.0
23 59

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2 "C"
4.0 16.50 24.50 4
17.0
24 7

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5 "C"
4.0 16.50 23.50 4
15.0
25 5

Warchoł, Maciej
POL 0 1000 PSP 1 "B"
4.0 15.50 23.50 4
12.0
26 58

Pietras, Jan
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.0 15.50 23.00 4
16.0
27 12

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5 "C"
4.0 14.50 20.00 4
14.0
28 21

Bohosiewicz, Sergiusz
POL 0 1000 PSP 5 "A"
4.0 14.50 20.00 4
12.0
29
33

Bobowski, Oskar
POL 0 1000 PSP 7 "C"
3.5 18.50 25.50 3
13.0
30
37

Łagosz, Oliwia
POL 0 1000 PSP 2 "A"
3.5 18.00 23.00 3
16.0
31 55

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 7 "C"
3.5 17.00 25.00 3
14.5
32 39

Dziedzic, Szymon
POL 0 1000 PSP 2 "A"
3.5 15.00 21.50 3
11.0
33 35

Mrożek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 1 "C"
3.0 21.50 31.50 3
16.0
34 46

Chowaniec, Adrian
POL 0 1000 PSP 7 "B"
3.0 20.50 27.00 3
15.0
35 44

Tobiasz, Piotr
POL 0 1000 PSP 5 "B"
3.0 19.50 25.00 3
12.0
36 42

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1 "C"
3.0 18.00 27.00 3
14.0
37 51

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2 "B"
3.0 18.00 25.00 3
13.0
38 32

Jawień, Bartłomiej
POL 0 1000 PSP 7 "B"
3.0 17.50 26.00 3
12.0
39 31

Firlet, Ignacy
POL 0 1000 PSP Proszówki "C"
3.0 17.00 25.00 3
11.0
40
29

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5 "C"
3.0 17.00 22.50 3
13.0
41
56

Zwierniak, Maksymilian
POL
0
1000
PSP 2 "B"
3.0
16.50
23.50
2
11.0
42
52

Krawczyk, Filip
POL
0
1000
PSP 7 "B"
3.0
16.00
23.50
3
13.0

M-ce Nr
Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
43
48
.....
Nowak, Miłosz
POL 0 1000 PSP 7 "A"              
3.0 15.00 20.50 3
11.0
44
26

Pławecki, Paweł
POL 0 1000 PSP 2 "B"
3.0 14.50 22.00 3
10.0
45
22

Kasperski, Antoni
POL 0 1000

PSP 1 "B"

3.0 14.50 20.50 3
11.0
46
10

Norek, Dominik
POL 0 1000 PSP 5 "B"
3.0 13.50 19.50 3
10.0
47
24

Papuga, Sylwia
POL 0 1000 PSP 7 "C"
3.0 9.50 16.00 3
7.0
48
25

Michałowski, Tomasz
POL 0 1000

PSP 5 "C"

2.5 14.50 20.50 2
8.5
49
19

Wojas, Wiktor
POL 0 1000 PSP 1 "C"
2.5 14.50 20.00 2
8.0
50
36

Banach, Martyna
POL 0 1000 PSP 1 "C"
2.0 16.50 21.00 1
5.0
51
18

Mól, Wiktor
POL 0 1000 PSP 7 "B"
2.0 16.00 23.00 2
11.0
52
45

Seweryn, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 7 "A"
2.0 16.00 22.00 1
7.0
53
8

Możdżeń, Michał
POL 0 1000 PSP 1 "A"
2.0 15.00 21.00 2
10.0
54
28

Brust, Maciej
POL 0 1000 PSP 7 "B"
2.0 15.00 20.50 2
8.0
55
38

Jaszczyński, Witold
POL 0 1000 PSP 5 "B"
2.0 14.00 20.50 2
11.0
56
11

Nakielny, Kacper
POL 0 1000 PSP 1 "C"
2.0 14.00 19.50 2
6.0
57
16

Norek, Szymon
POL 0 1000

PSP 5 "A"

2.0 14.00 18.00 1
5.0
58
27

Matras, Jakub
POL 0 1000 PSP 5 "B"
1.5 14.00 20.50 1
6.5
59
47

Łącki, Karol
POL 0 1000 PSP 7 "B"
1.5 12.50 17.00 1
5.5
60
13

Pawlik, Oliwer
POL 0 1000 PSP 7 "A"
1.0 14.50 21.00 0
2.0
61
34

Nowak, Michał
POL 0 1000 PSP 1 "C"
1.0 13.00 18,50 1
5.0





















































ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.