MOSiR Bochnia & Czarni Kobyle od 3:0 do 3:5

2017-09-21

W środę 20.09.2017 młodzicy MOSiR Bochnia, uczestniczący w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików, gościli na boisku przy ul. Chodenickiej zespół Czarnych Kobyle. W pierwszej części meczu chłopcy prowadzili, niestety później opuściły ich siły i ostatecznie przegrali różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia & Czarni Kobyle 3:5 (3:1)

626_IMG_8586

Podopieczni trenerów Kamila Szewczyka i Mirosława Sobieszczyka na początku spotkania zaprezentowali się z jak najlepszej strony. To bochnianie prowadzili. Już w 7-ej minucie  Maksymilian Rachwał wbił pierwszego gola. Pięć minut później (w 13-ej)  drugą piłkę do bramki przeciwnika skierował Jakub Noskowiak, a w 14-ej wynik do 3:0 poprawił Paweł Palej. Niestety była to ostatnia udana akcja bochnian, których w dużym stopniu zaskoczyła mobilizacja zespołu przeciwników. Kobylanie jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy zdobyli 1 bramkę i tym samym przed przerwą doprowadzili do wyniku 3:1. Druga część meczu okazała się naprawdę  ciężka i mimo wielu prób zdobycia bramki ze strony obu zespołów tylko gościom się to udało i to czterokrotnie.

613_IMG_8613

MOSiR Bochnię reprezentowali: Piotr Broszkiewicz (bramkarz), Filip Budyn, Paweł Palej, Mateusz Płaza, Maksymilian Rachwał (kapitan), Jakub Mazanek, Jakub Noskowiak, Karol Cieśla, Marcin Stopa, Franciszek Wnęk oraz Oskar Goczał, Maciej Ryncarz, Antoni Wójcik, Marcin Mosoń, Karol Styrna, Wiktor Wolak.

626_IMG_8599

Więcej zdjęć ze spotkania umieściliśmy na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

Kolejny mecz młodzików wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińską już 23 września. U nas chłopcy zagrają z WKS Szreniawą 1 października 2017 r.