Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Ostatnie rozgrywki tegorocznej Ligi Szachowej za nami.

2017-06-07

W środę 7 czerwca 2017r., w gościnnych murach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni, po raz ostatni w  sezonie 2016/2017, spotkali się młodzi bocheńscy szachiści aby rozegrać IX kolejkę  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

W tej rundzie rozgrywek nad szachownicami swoje głowy pochyliło 42 graczy, którzy rozgrywając 7-rundową kolejkę walczyli o kolejne, ostatnie punkty do klasyfikacji końcowej.

Przed nimi już tylko oficjalne zakończenie i podsumowanie tegorocznych rozgrywek oraz wręczenie nagród najlepszym graczom w kategoriach:

1) klasyfikacja generalna

2) kategoria indywidualna

  • uczniów klas I - III
  • uczniów klas IV - VI
  • uczniów klas gimnazjalnych

3) kategoria drużynowa:

  • szkoły podstawowe
  • szkoły gimnazjalne

szachy_816x459

W comiesięcznych spotkaniach i rozgrywkach Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej brali udział uczniowie  szkół podstawowych oraz gimnazjalnych:

  • PSP Nr 1 w Bochni
  • PSP Nr 2 w Bochni
  • PSP Nr 5 w Bochni
  • PSP Nr 7 w Bochni
  • PSP w Proszówkach
  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Gimnazjum Nr 2 w Bochni
  • Gimnazjum w Proszówkach
  • V Gimnazjum MCE w Bochni

W tej ostatniej kolejce tego sezonu najlepszymi graczami okazali się:

Szkoła podstawowa klasy I - III

  • Wieczorek Radosław - PSP Proszówki
  • Ciuła Filip - PSP Nr 2 Bochnia
  • Warchoł Maciej - PSP Nr 1 Bochnia

Szkoła Podstawowa klasy IV - VI

  • Zięba Bartosz - PSP Nr 5 Bochnia
  • Żelichowski Oliwer - PSP Nr 2 Bochnia
  • Kalinowski Jan - PSP Nr 5 Bochnia

Szkoła Gimnazjalne:

  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1 Bochnia
  • Goc Daniel - V Gimnazjum MCE Bochnia

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki IX kolejki Ligi Szachowej:

Międzyszkolna Bocheńska Liga Szachowa - IX runda 2017-06-07/ Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 23

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
7.0 23.50 31.00 7
28.0
2 6

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1 6.0 24.00 34.50 6
25.0
3 1
IV
Wieczorek, Radosław
POL 0 1400 PSP Proszówki A
5.0 22.00 32.00 5
20.0
4 26

Goc, Daniel
POL 0 1000 Gim 5
5.0 21.00 30.00 5 20.0
5 40

Knap, Szymon
POL 0 1000 Gim 1
5.0 20.00 29.00 5
23.0
6 8

Serafin, Jakub
POL 0 1000

Gim 1

5.0 19.50 27.00 5
15.0
7 3

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
5.0 19.00 28.00 5 20.0
8 2
V
Sionko, Paweł
POL 0 1200 Gim 1
5.0 18.00 26.50 5
20.0
9 38

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
4.0 22.00 30.00 4
21.0
10
19

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
4.0 21.50 32.50 3
20.0
11 9

Kalinowski, Jan
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 21.50 30.00 4
18.0
12 4

Pilch, Paweł
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.0 21.00 27.50 4 17.0
13 30

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.50 28.50 4 16.0
14 32

Serafin, Karolina
POL 0 1000 PSP 2
4.0 20.00 28.00 4
18.0
15 39

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000

PSP 1

4.0 17.50 24.00 4
15.0
16 34

Ciuła, Filip
POL 0 1000 PSP 2A
4.0 17.50 23.50 4
13.0
17 31

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
4.0 16.50 23.00 4
15.0
18 42

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2
4.0 15.50 22.50 4
18.0
19 24

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
4.0 15.00 22,50 4
13.0
20
10

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5
4.0 14.50 21.50 4
16.0
21 36

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
4.0 14.00 19.50 4
15.0
22 13

Wiercioch, Karol
POL 0 1000 PSP 5
3.0 20.00 26.00 3
16.0
23 20

Warchoł, Maciej
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 18.00 25.00 3
15.0
24 18

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 17.50 24.00 3
12.0
25 15

Łagosz, Oliwia
POL 0 1000

PSP 2A

3.0 17.50 22.50 3
13.0
26 5

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
3.0 17.00 23.00 3
12.0
27 33

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
3.0 16.50 22.50 3
12.0
28 41

Gadzina, Maciej
POL 0 1000 Gim 1
3.0 16.00 22.50 3
12.0
29 17

Nowak, Michał
POL 0 1000 Gim 1
3.0 15.50 20.50 2
10.0
30
29

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1
3.0 15.00 21.00 3
9.0
31 35

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5
3.0 14.50 23.00 3
15.0
32 37

Śleziak, Filip
POL 0 1000 PSP Proszówki A
3.0 12.50 18.00 3
11.0
33 12

Rogusz, Michał
POL 0 1000 Gim 2
2.5 17.00 23.00 2
10.5
34 25

Dziedzic, Szymon
POL 0 1000 PSP 2A
2.5 14.50 23.00 2
7.5
35 22

Marczyk, Alicja
POL 0 1000 PSP 1
2.0 19.00 25.00 2
13.0
36 21

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2
2.0 14.50 21.00 1
7.0
37 27

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
2.0 14.50 20.50 1
4.0
38 7

Firlet, Ignacy
POL 0 1000 Gim Proszówki
2.0 11.50 17.00 2
5.0
39 28

Pławecki, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
1.5 14.00 18.00 0
4.0
40
16

Nakielny, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
1.5 13.00 21.00 1
4.0
41
11

Kolarz, Karolina
POL
0
1000
Gim 5
1.0
12.50
17.50
1
5.0
42
14

Szewczyk, Marcel
POL
0
1000
PSP 5
1.0
7.00
13.50
1
4.0


ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

 .

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.