Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Szachiści w licznym gronie rozpoczęli nowy sezon rozgrywek.

2017-10-03

We wtorek 3 października 2017r., w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, spotkali się młodzi szachiści na inauguracji nowego sezonu rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

W I kolejce sezonu 2017/2018 wzięło udział 61 graczy, którzy po przerwie wakacyjnej ochoczo przystąpili do rozgrywek.

Po wchodzącej w życie reformie szkolnictwa nastąpiły nieznaczne zmiany:

- rozgrywki odbywają  się w następujących grupach wiekowych:

Grupa "A" - klasy I-III szkół podstawowych

Grupa "B" - klasy IV - VI szkół podstawowych

Grupa "C" - klasy VII + II i III klasy gimnazjalne

Młodzi szachiści rozegrali we wtorek  7-rundową kolejkę podczas której zdobywali pierwsze ważne i cenne punkty.

IMG_9196 IMG_9195 IMG_9197

Młodzi gracze podczas każdej kolejki rozgrywek zdobywają punkty, które wraz z zakończeniem sezonu wyłonią zwycięzców w kategorii generalnej,  w kategoriach drużynowych : szkoły podstawowe klasy I - VI, szkoły podstawowe (w skład tej kategorii wchodzą klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy II i III gimnazjalne)  oraz kategoriach indywidualnych: szkoła podstawowa klasy I - III, szkoła podstawowa klasy IV - VI, szkoły podstawowe klasy VII , IIG i IIIG, dlatego każda kolejka jest ważna a każdy punkt często "na wagę złota"

 .

Najlepszymi graczami I kolejki tego sezonu rozgrywek okazali się:

  • Sionko Paweł - PSP Nr 1 "C"
  • Serafin Jakub - PSP Nr 1 "C"
  • Wieczorek Radosław - PSP Proszówki "C"

.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

 

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki I kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - I runda 2017-10-03 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 3
.V
Sionko, Paweł
POL 0 1200 PSP 1 "C"
7.0 24.50 33.50 7
28.0
2 1
IV
Serafin, Jakub
POL 0 1400 PSP 1 "C"
6.0 23.00 34.00 6
25.0
3 2
IV
Wieczorek, Radosław
POL 0 1400

PSP Proszówki "C"

6.0 19.50 29.50 6
26.0
4 23

Pechciński, Wojciech
POL 0 1000 PSP 1 "C"
5.5 21.50 29.00 5 21.0
5 4
V
Serafin, Karolina
POL 0 1100 PSP 2 "B"
5.5 18.00 25.50 5
22.0
6 61

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000

PSP 1 "C"

5.0 21.50 31.50 4
20.0
7 8

Pilch, Paweł
POL 0 1000 PSP Proszówki "C"
5.0 21.00 30.00 5 23.0
8 58

Śleziak, Filip
POL 0 1000 PSP Proszówki "A"
5.0 19.00 28.00 5
23.0
9 24

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 PSP 1 "B"
5.0 18.00 27.00 5
17.0
10
6

Firlet, Ignacy
POL 0 1000 PSP Proszówki "C"
5.0 18.00 25.00 5
17.0
11 56

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 7"C"
5.0 17.50 23.00 5
17.0
12 22

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1 "B"
5.0 17.50 22.50 5
17.0
13 57

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5 "B"
5.0 14.50 19.00 5
17.0
14 18

Ciuła, Filip
POL 0 1000 PSP 2 "A"
4.0 23.50 32.50 4
19.0
15 52

Rogusz, Michał
POL 0 1000

PSP 7 "C"

4.0 23.50 30.00 4
22.0
16 48

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2 "B"
4.0 21.00 30.00 4
20.0
17 34

Jawień, Bartłomiej
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.0 21.00 28.00 4
16.0
18 38

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2 "C"
4.0 21.00 27.50 4
18.0
19 49

Gajewski, Witold
POL 0 1000 PSP 5 "B"
4.0 20.00 27,00 4
18.0
20
54

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2 "C"
4.0 19.50 29.50 4
19.0
21 9

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1 "C"
4.0 19.50 28.50 4
18.0
22 26

Kita, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.0 19.00 27.00 4
17.0
23 39

Łagosz, Oliwia
POL 0 1000 PSP 2 "A"
4.0 19.00 26.00 4
18.0
24 27

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000 PSP 5 "B"
4.0 19.00 26.00 4
15.0
25 21

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5 "C"
4.0 17.00 24.00 4
15.0
26 19

Gadzina, Maciej
POL 0 1000 PSP 1 "C"
4.0 17.00 24.00 3
16.0
27 37

Knap, Szymon
POL 0 1000 PSP 1 "C"
4.0 15.50 23.00 4
14.0
28 40

Szewczyk, Oskar
POL 0 1000 PSP 5 "B"
4.0 15.00 22.50 4
11.0
29
25

Reguła, Dominika
POL 0 1000 PSP 7 "B"
4.0 14.50 22.00 4
13.0
30
45

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5 "A"
3.5 20.50 27.50 3
13.5
31 17

Chowaniec, Adrian
POL 0 1000 PSP 7 "B"
3.5 19.50 28.50 3
16.5
32 43

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5 "C"
3.5 17.50 24.50 3
15.5
33 20

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1 "B"
3.5 15.50 23.50 3
13.5
34 47

Tobiasz, Piotr
POL 0 1000 PSP 5 "B"
3.0 22.50 29.50 3
18.0
35 31

Cisło, Jakub
POL 0 1000 PSP 7 "C"
3.0 21.00 30.00 3
16.0
36 41

Pławecki, Paweł
POL 0 1000 PSP 2 "B"
3.0 18.50 25.50 3
13.0
37 14

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5 "C"
3.0 18.00 25.50 3
11.0
38 13

Alfawicki, Filip
POL 0 1000 PSP 2 "B"
3.0 17.50 25.00 3
9.0
39 50

Marczyk, Alicja
POL 0 1000 PSP 1 "B"
3.0 17.00 24.00 3
11.0
40
7

Mrożek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 1 "C"
3.0 16.00 22.00 3
14.0
41
36

Jaszczyński, Witold
POL
0
1000
PSP 5 "B"
3.0
15.50
22.50
3
12.0
42
55

Bobowski, Oskar
POL
0
1000
PSP 7 "C"
3.0
15.50
22.00
3
11.0

M-ce Nr
Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
43
16
.....
Nakielny, Kacper
POL 0 1000 PSP 1 "C"              
3.0 15.50 21.50 3
11.0
44
44

Krawczyk, Filip
POL 0 1000 PSP 7 "B"
3.0 15.50 21.00 3
13.0
45
60

Warchoł, Maciej
POL 0 1000

PSP 1 "B"

3.0 15.00 22.00 3
12.0
46
53

Brust, Maciej
POL 0 1000 PSP 7 "B"
3.0 13.50 20.00 3
8.0
47
46

Wojas, Wiktor
POL 0 1000 PSP 1 "C"
3.0 10.50 14.50 3
8.0
48
52

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000

PSP 2 "B"

2.5 13.00 18.50 2
7.5
49
30

Nowak, Miłosz
POL 0 1000 PSP 7 "A"
2.5 12.00 17.00 2
7.5
50
51

Bohosiewicz, Sergiusz
POL 0 1000 PSP 5 "A"
2.0 19.00 26.50 2
10.0
51
32

Pietras, Jan
POL 0 1000 PSP 7 "B"
2.0 17.00 24.50 2
12.0
52
59

Norek, Dominik
POL 0 1000 PSP 5 "B"
2.0 17.00 21.50 1
6.0
53
11

Łącki, Karol
POL 0 1000 PSP 7 "B"
2.0 16.50 22.00 2
9.0
54
10

Cefal, Jacek
POL 0 1000 PSP 5 "C"
2.0 13.50 19.00 2
7.0
55
35

Mól, Wiktor
POL 0 1000 PSP 7 "B"
2.0 13.50 19.00 1
6.0
56
12

Dziedzic, Szymon
POL 0 1000 PSP 2 "A"
2.0 13.50 18.00 2
7.0
57
15

Michałowski, Tomasz
POL 0 1000

PSP 5 "C"

2.0 12.50 17.50 2
5.0
58
42

Możdżeń, Michał
POL 0 1000 PSP 1 "A"
1.5 14.00 20.50 0
4.5
59
29

Łącki, Paweł
POL 0 1000 PSP 7 "C"
1.5 13.00 18.00 1
4.5
60
28

Seweryn, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 7 "A"
1.0 15.50 22.00 0
3.0
61
33

Pawlik, Oliwer
POL 0 1000 PSP 7 "A"
1.0 15.00 22,50 0
4.0





















































ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.