Popraw wyszczególnione pola...
AAA

3 MAJA w Parku Rodzinnym UZBORNIA

2014-05-05

MOSiR świętował wraz z mieszkańcami Bochni dzień 3 M AJA prowadząc gry i zabawy o charakterze sportowo-rekreacyjnym podczas Otwarcia Parku Rodzinnego UZBORNIA. Mimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody (deszczu i niskiej temperatury) wiele osób wykazało hart ducha i bawiło się razem z nami.


Kopia__2__DSC02990


DZIKIE DRUŻYNY
Podczas tzw. bloku rozgrywek sportowych odbył się Turniej "Dzikich drużyn piłki nożnej" rocznika 2004 i młodszych. Chłopcy rywalizowali w takich konkurencjach jak: slalom, kapkowanie, strzały na bramkę.

Kopia_DSC02970Kopia_DSC03009Kopia_DSC03015Kopia_DSC03001

Poniżej uczestnicy i ich wyniki:

Piłkarz

Rocznik

Czas slalomu

Ilość kapek

Michał Kurek

2004

21,82

8

Bartosz Palej

2004

17,97

3

Mateusz Fasuga

2004

21,84

5

Łach Kacper

2004

20,69

8

Michał Błoniarczyk

2004

19,03

5

Adrian Łach

2006

20

2

Marcin Kurek

2006

27,75

2

Mateusz Błoniarczyk

2004

23,87

3

Michał Wilk

2004

10,47

29

Kuba Noskowiak

2003

18,34

2

Damian Kaszak

2003

22,83

3

Filip Budzyn

2004

13,47

5

Filip Gibała

2003

15,87

4

Michał Olesiński

2004

27,47

7

Piotr Olesiński

2004

16,73

6

Jakub Kolasiński

2004

16,97

4

Jakub Budziński

2004

14,47

7

Patryk Szwed

2006

22,22

3

Patryk Lasota

2004

22,37

2

Maciek Kolasiński


41


Kacper Pawlik


14,07

5


Kopia_DSC03025

Bezkonkurencyjny w powyższych zmaganiach okazał się Michał Wilk
(czas slalomu 10, 47 i 29 kapek!), który w dowód wyróżnienia otrzymał w nagrodę m.in. zegar.
Wyróżniony został również bramkarz, który najwięcej napracował się przy obronie:-) - Olaf Filipowicz.

Kolejne trzy miejsca w poszczególnych kategoriach zdobyli:
SLALOM
I miejsce Filip Budzyn
II miejsce Kacper Pawlik
III miejsce Jakub Budzyn

KAPKI
I miejsce Michał Kurek
II miejsce Kacper Łach
III miejsce Michał Olesiński

KARNE
I miejsce Piotr Olesiński
II miejsce Jakub Kolasiński
III miejsce Mateusz Fasuga


TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
To na pewno nie był czas na plażowanie, ale mimo tego chętnych do rozgrywek w Turnieju Siatkówki Plażowej OPEN nie zabrakło. Wyniki już jutro.

Kopia_DSC02987

W tzw. bloku rekreacyjnych udało nam się przeprowadzić gry i zabawy sportowe dla całych rodzin, odbył się również aerobik na świeżym powietrzu oraz gra terenowa.

Lista laureatów gry terenowej:
Wiktoria Balicka
Joanna Budzyn
Zuzanna Budzyn
Anna Klasińska
Paweł Mej
Patryk Szot
Dawid Szydłowski
Grażyna Urbańska
Monika Węgrzyn Przybyło
Wioletta Wideł


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE I DOBRĄ ZABAWĘ

Polecamy zdjęcia na stronach internetoweych lokalnych portali (np. czasbochenski.pl) oraz  FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - kliknij tutaj


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.