8 medali na Międzynarodowym Turnieju Judo w Martin

2009-11-17

W dniach 13-14 listopada grupa zawodników sekcji judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz klas sportowych z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Bochni, wraz z rodzicami i trenerem Sebastianem Serwińskim brała udział w Międzynarodowym Turnieju w Martin na Słowacji.

W zawodach startowało ponad 200 zawodników z Słowacji, Czech, Węgier, Austrii i Polski. Walki były rozgrywane na 4 matach, w trzech kategoriach wiekowych i stały na wysokim poziomie sportowym.

Nasza reprezentacja spisała sie znakomicie zdobywając 8 medali (4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe). Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej nasz klub uplasował się na 3 miejscu ustępując jedynie gospodarzom z Martina i klubowi z Żiliny a wychowanek bocheńskiej sekcji judo Dominik Żelichowski został wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.