Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Awans bocheńskich judoków do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

2010-04-23

Rekordowa ilość zawodników bocheńskiej sekcji judo będzie reprezentować nasze miasto w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Józefów k/Warszawy 1-4 maja)

Po dwóch eliminacjach w Bytomiu – ostatnia w środę – 2 zawodniczki i 6 zawodników zakwalifikowało się do finałów ogólnopolskich. Trójka pozostałych startujących jest na pierwszych miejscach rezerwowych. Należy podkreślić, że strefa śląska w której startujemy jest jedną z najmocniejszych w kraju i większość medalistów ze strefy powtarza swój sukces na Zawodach Ogólnopolskich.

Michał Leśniak i Kacper Martuś wywalczyli w swoich kategoriach I miejsce i obaj są członkami kadry narodowej.

Bartek Dobranowski, który obecnie jest na pierwszym miejscu w Kadrze Polski zdobył III miejsce przegrywając jedną walkę z Adrianem Walą złotym medalistą ostatniego Pucharu Polski, w walce o trzecie miejsce pokonał  Patryka Wawrzyczkę, ,który na ostatnim pucharze Polski zdobył srebrny medal.

Na olimpiadę zakwalifikowali się też zdobywając III miejsce w Bytomiu: Dominika Datoń, Paulina Bartyzel, Przemysław Kowalski, Jakub Wolnik.

Z VII miejsca zakwalifikował się też Dominik Żelichowski.

Punktowane miejsca i miejsce w rezerwie zdobyli Paula Filipek (V miejsce) oraz Ola Janusz i Kuba Florek zajmując VII miejsce.

Dzięki staraniom MOSiR Bochnia 7 listopada będziemy organizatorami Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, czyli najmocniejszej naszej kategorii wiekowej. Liczymy na pomoc kibiców i dobry start naszych zawodników.

 

I miejsca zajęli:

·  Michał Leśniak              (73kg.) awans

·  Kacper Martuś              (60kg.) awans 

 

III miejsca zajęli:

·  Dominika Datoń             (+70kg.) awans

·  Paulina Bartyzel              (57kg.) awans

·  Bartosz Dobranowski       (55kg.) awans

·  Przemysław Kowalski      (50kg.) awans

·  Jakub Wolnik                  (50kg.) awans

 

V miejsce: 

      ·  Paula Filipek                   (57kg.) rezerwa

 

VII miejsce:

·  Ola Janusz                      (48kg.) rezerwa

·  Jakub  Florek                  (60kg.) rezerwa

·  Dominik Żelichowski        (50kg.) awans

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.