Bardzo dobre wyniki MOSiR Bochnia w małopolskiej lidze piłki ręcznej!

2013-02-11

Juniorki młodsze i juniorzy młodsi rozpoczęli w sobotę 9 lutego rozgrywki II rundy małopolskiej ligi piłki ręcznej.

Juniorzy młodsi - bardzo dobry mecz z remisem
Na sali sportowej I LO juniorzy młodsi, trenowani przez Jakuba Pacha, spotkali się z zespołem Krakowiaka Kraków. Mecz był wyrównany i przez cały czas trzymał w napięciu. W 60. minucie nasi młodzi szczypiorniści stracili bramkę, która ostatecznie dała remis zespołowi Krakowiaka 26:26.

P1340901.JPG

Skład zespołu MOSiR Bochnia: Michał Rabiasz, Damian Obroślak, Michał Gicala (4), Paweł Lysy (3), Sławomir Michalczyk (1), Tymoteusz Dobrzański, Krzysztof Paczyński, Tomasz Wolnik (3), Wiktor Suchodolski (2), Michał Kubala, Tomasz Orzechowski (3), Tomasz Paczyński , Kamil Pagacz (4), Krzysztof Więcek (5), Wojciech Piątkowski, Maciej Mleczko (1).

P1340891.JPG
Zespół juniorów młodszych z trenerem Jakubem Pachem.

Juniorki młodsze - sukces
Juniorki młodsze , trenowane przez Ewę Salamon i Krzysztofa Kutrzebę, również na sali I LO stoczyły jednostronny pojedynek z dziewczętami z Olkusza. Nasze młode szczypiornistki odniosły sukces, wygrywając bardzo wysoko 49:13. Zespół z Olkusza pierwszą bramkę zdobył dopiero w 24 minucie. Przez całe spotkanie nasze szcypiornistki dominowały nad zawodniczkami goszczącej drużyny.

P1340933.JPG

Skład naszego zespołu: Judyta Piotrowska, Karolina Nosek (5), Angelika Gajli (5), Katarzyna Kamusińska (8), Kamila Gruszecka (1), Natalia Wojas (1), Weronika Bułat (3), Magdalena Głogowska (3), Kinga Dobranowska (12), Katarzyna Apryjas (4), Klaudia Chytroś (3), Julia Barbarz (4).