Bocheńscy judocy na Turnieju Judo w Rimavskiej Sobocie.

2015-05-25
Młodzi bocheńscy judocy trenujący na co dzień w sekcji judo MOSiR Bochnia, weekend 22-24.05.2015r. spędzili w Słowacji, gdzie wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w Rimavskiej Sobocie - "XXXIX MEDZINÁRODNÁ VEĽKÁ CENA MESTA RIMAVSKÁ SOBOTA, JUDO žiakov a žiačok U11 / U13 / U15"

IMG_8632

Grupa 15 zawodników pod opieką trenera Sabiny Bajda miniony weekend pod względem sportowym może uznać za udany. Nasi młodzi judocy podczas zawodów nie pozostawili swoim rywalom żadnych wątpliwości, że należy się z nimi liczyć. Na matę wychodzili pewnie i walcząc udowadniali, że dużo potrafią i mogą sięgać po medale. A turniej do łatwych nie należał.

W zawodach wzięło udział 401 zawodników z 41 klubów z 11 państw. Jest to turniej na który kluby przywożą tylko dobrych zawodników i aby wygrać, trzeba dużo potrafić i na macie "trochę się pomęczyć".

IMG_8051 IMG_8443 IMG_8074

Podopiecznym MOSiR-u udało się wywalczyć 8 medali (1 złoty, 3 srebrne i 4 brązowe). W klasyfikacji drużynowej U13 oraz U11 MOSiR Bochnia zajął V miejsce a w klasyfikacji drużynowej generalnej bocheński klub uplasował się na wysokim 14 miejscu (na 41 klubów).

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – FACEBOOK Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj