Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Bochnia, Dziewin, Brzesko w II rundzie BLJ

2011-11-21

      W piątek 18 listopada 2011 odbyła się II runda Bocheńskiej Ligi Judo. W zawodach uczestniczyli zawodnicy trenujący w sekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, klasach usportowionych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 i filii sekcji judo w Dziewinie. Gościnnie w turnieju wystartowali również zawodnicy z zaprzyjaźnionej sekcji judo z Brzeska, prowadzonej przez trenera Pawła Krzemienia.

W sumie w turnieju uczestniczyło 68 zawodników, którzy ambitnie walczyli na dwóch matach w systemie „każdy z każdym”. Tradycyjnie zawody zgromadziły liczną grupę rodziców i sympatyków tego sportu, którzy również wspierali najmłodszych sportowców. Poniżej podajemy wyniki indywidualne.

  1. Radosław Kowalski

  2. Krzysztof Rzucidło

  3. Krzysztof Baniak

  4. Jakub Szaraj


  1. Krzysztof Filipek

  2. Michał Lipold

  3. Karol Kokoszka

  4. Zuzanna Koprowska


  1. Krystian Pawlik

  2. Mikołaj Wilczek


  1. Karol Kowalski

  2. Jakub Rynduch

  3. Daniel Goc

  4. Krystian Maderski

  5. Tomasz Pieniądz


  1. Albert Biernat

  2. Max Śleziak

  3. Olaf Filipowicz

  4. Klaudiusz Kowal

  5. Antoni Juszczyk


  1. Mikołaj Filipek

  2. Kamil Kubas

  3. Kacper Machaj

  4. Piotr Płachciński


  1. Kacper Węgrzyn

  2. Oliwer Żelichowski

  3. Michał Migrała


  1. Oskar Lechowicz

  2. Mateusz Pławecki

  3. Kamil Kaczmarczyk

  4. Michał Czajka


  1. Martyna Rzucidło

  2. Oliwia Wątorek

  3. Wiktoria Żabczyńska


  1. Damian Pławecki

  2. Kacper Kubas

  3. Jakub Serafin

  4. Kacper Sychta


  1. Igor Topolski

  2. Rafał Gibała

  3. Konrad Jędryka


  1. Aldo Mirga

  2. Bartosz Więcek

  3. Mikołaj Morański

  4. Paweł Migrała


  1. Paweł Makowiecki

  2. Wiktor Górecki

  3. Artur Miękina

  4. Patryk Duda


  1. Krzysztof Migrała

  2. Krzysztof Filipek

  3. Mateusz Błoniarczyk


  1. Piotr Machaj

  2. Zbigniew Fruga

  3. Krystain Maderski


  1. Maciej Dębosz

  2. Jakub Kasprzyk


  1. Jakub Sychta

  2. Norbert Gądek

  3. Maciej Czajka


  1. Agata Kluz

  2. Julia Juszczyk


  1. Kamila Płachta

  2. Julia Gut


  1. Bartłomiej Olchawa

  2. Patryk Mączko

  3. Paweł Fleszar

  4. Kevin Król


  1. Dawid Buczek

  2. Konrad Stanuszek

  3. Filip Jawień

  4. Artur Chochliński

  5. Emanuel Frezza


  1. Honorata Biesiada

  2. Marta Krawczyk

  3. Aleksandra Zelek


  1. Kamila Płachta

  2. Aleksandra Słowiak

  3. Natalia Pieniądz


  1. Patrycja Kubas

  2. Honorata Biesiada

 

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.