Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Bochnianie na Gali Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego!

2017-02-15

W poniedziałek 13 lutego zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego Gazety Krakowskiej. Marcin Janas i Oliwia Wątorek znaleźli się bowiem w gronie najlepszych Sportowców Ziemi Tarnowskiej.

626_DSCN1582
Na zdj. Marcin Janas i Oliwia Wątorek z dyrektor MOSiR Bochnia Sabiną Bajdą.

DZIĘKUJEMY ZA GŁOSY!
Zacięta walka o prowadzenie w ogłoszonym na początku tego roku plebiscycie  toczyła się do ostatniego momentu - aż do północy 7 lutego. Napłynęła rekordowa liczba głosów, które można było oddawać  za pomocą kuponów drukowanych w Gazecie Krakowskiej lub SMS-ów. To dzięki wsparciu czytelników i internautów dwoje zawodników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zajęło miejsca w pierwszych dziesiątkach!

Oliwia Wątorek - najpopularniejsza wśród juniorów!
Wśród zwycięzców w kategorii Najpopularniejsi - Sportowe Nadzieje - Juniorzy na ósmym miejscu z liczbą 527 głosów znalazła się judoczka MOSiR Bochnia Oliwia Wątorek - aktualna Mistrzyni Polski Młodziczek w kategorii 44 kg, zwyciężczyni czterech Pucharów Polski Młodziczek i brązowa medalistka drużynowych Mistrzostw Polski 2016. - Warto podkreślić, że nasza judoczka znakomicie łączy sport z nauką - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda, która towarzyszyła naszym zawodnikom podczas Gali. - To wyjątkowo pracowita zawodniczka, z której rodzice i nasz klub mogą być dumni!.-


626_Oliwia_W__torek___judo

Marcin Janas - najpopularniejszy wśród seniorów !
Wśród zwycięzców w kategorii Najpopularniejsi Seniorzy również na na ósmym miejscu z liczbą 395 głosów znalazł się szczypiornista Marcin Janas. To lider zespołu MOSiR Bochnia, który w tym sezonie bierze udział w drugoligowych rozgrywkach piłki ręcznej mężczyzn. Marcin jest wychowankiem Pałacu Młodzieży Tarnów. Ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku i również tam Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu. Przez wiele lat grał w pierwszoligowych zespołach, takich jak SMS Gdańsk, Sokół Kościerzyna czy SPR Tarnów. Uzyskał dyplom trenera klasy licencji A.  - Cieszy nas, iż Marcin od kilku lat reprezentuje barwy naszego klubu - mówi dyrektor S. Bajda. - To doświadczony zawodnik, który może być wspaniałym przykładem dla swoich młodszych kolegów.-

626_Marcin_Janas_095


Natalia Nosek - czwarte miejsce w kategorii Mistrzów Sportu

Wysoka pozycję w plebiscycie (choć poza miejscem pucharowym) uzyskała również wywodząca się z naszego klubu Natalia Nosek, która później zaczęła przynosić splendor  klubowi SMS Płock. Znana szerszemu już gronu reprezentantka Polski i uczestniczka Mistrzostw Europy zdobyła w plebiscycie wysokie, czwarte miejsce z liczbą 114oddanych głosów. 

Natalia_Nosek_114_g__os__w__4_miejsce__Mistrz_Sportu


O Natalii Nosek niedawno obszernie pisano na stronie bochnianka.pl (kliknij tutaj).

GRATULACJE!
- Cieszymy się bardzo z sukcesów zawodników, którzy związani są z naszym klubem. Jak widać ich ciężka praca przekłada się również na popularność, o czym świadczą wysokie miejsca w opisywanym plebiscycie
- mówi dyrektor MOSiR Bochnia S. Bajda. - Zawodnikom gratulujemy wygranej, a głosującym jeszcze raz  dziękujemy za oddane głosy.-

626
Pamiątkowe zdjęcie laureatów Tarnowskiego plebiscytu na Najlepszego zawodnika Ziemi tarnowskiej 2016!

286_DSCN1562 286_DSCN1588
Na gali nie brakowało akcentów artystycznych i słodkości:-)
e9b2_o_size_380x238_q_100_h_facdd3
Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.