Ciekawe spotkanie z Wisłą

2014-06-16

małopolska liga piłki nożnej trampkarzy

Bardzo ciekawe spotkanie, obfitujące w sytuacje i zwroty akcji obejrzeli w sobotę kibice w Bochni, gdzie MOSiR zremisował z krakowską Wisłą 2-2.

Pierwsza połowa trampkarzy to dobra gra obu drużyn, choć optyczną przewagę posiadali goście, którzy stworzyli sobie jedną groźną sytuację, jednak na posterunku był Biernat. Po przerwie gra zrobiła się bardziej otwarta, a licznie zgromadzeni kibice oglądali piękne bramki. Wynik spotkania otworzył Czerwiński, który dobrą wrzutkę Juszczaka wykończył strzałem głową. Wisła odpowiedziała bardzo szybko, a zarazem bardzo efektownie. Najładniejszą bramkę meczu strzelił zawodnik gości z rzutu wolnego z 30 metrów, uderzając nad murem w samo okienko. Podrażnieni gospodarze odpowiedzieli 5 minut później, kiedy to podanie z głębi pola na bramkę w sytuacji sam na sam zamienił Tabor. Wisła dążyła do wyrównania i osiągnęła swój cel w 66 minucie po centrze z rzutu rożnego. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, a zawodnicy obu drużyn pokazali się z bardzo dobrej strony.

MOSiR Bochnia - Wisła Kraków 2-2 (0-0)
53 minuta Czerwiński asysta Juszczak
55 min. Wisła (rzut wolny)
60 min. Tabor asysta Juszczak
66 min. Wisła

MOSiR: Biernat – Czerwiński, Palej, Domagała, Nagrodzki (54min. Matlęga), Matras, Juszczak, Chlebek, Kocot (10 min. Burkowicz), Tabor, Francuz(38min. Palonek).