Contimax MOSiR Bochnia & Wisłok Strzyżów 3:0:-)

2015-11-23

Contimax MOSiR Bochnia & Wisłok Strzyżów 3:0 (25:22, 25:20, 25:15)

Zadowoleni wychodzili zawodnicy Contimax-u po sobotnim (21.11.2015r.) spotkaniu z Wisłokiem. Była to ich ósma kolejka, a piąta z kolei wygrana.

01

W przedostatnim starciu I rundy nasi siatkarze odnieśli bezdyskusyjne zwycięstwo ze Strzyżowem 3:0, a przewaga gospodarzy była widoczna i znacząca w każdym secie. - Mecz od połowy pierwszego seta był bardzo dobry w naszym wykonaniu - mówił na konferencji prasowej trener bocheńskiego zespołu Robert Banaszak. - Myślę, że był to  najpewniejszy z wszystkich meczów, które graliśmy do tej pory. W sumie to co sobie zakładaliśmy na odprawie przed meczem potwierdziło nam się.- Trener ekipy przeciwnej Tomasz Zając przyznał, iż ta sobota była ich słabszym dniem. - Nie mogliśmy skończyć ataków. Naliczyłem bardzo dużo błędów i nawet nie chcę mówić, ile ich było. W moim zespole widoczny był brak zaangażowania i na pewno będą duże zmiany, podziękujemy kilku zawodnikom za współpracę - zakończył ostro.

05

Więcej zdjęć z meczu na stronie facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

Contimax MOSiR Bochnię reprezentowali: Jakub Habel, Dawid Konieczny, Konrad Stajer, Jakub Zmarz, Paweł Samborski, Roman Kącki, Bartosz Luks (libero), Mateusz Jarzyna.

Skład drużyny Wisłok Strzyżów : Marcin Mielak, Jakub Filip, Mateusz Wojtowicz, Roman Oroń, Mateusz Armata, Filip Płonka, Konrad Machnica (libero).

Polecamy też relację o  "wytańcowanym" zwycięstwie bochnian na stronie sportomaks-u (kliknij tutaj).

Wyniki pozostałych spotkań 8. kolejki:
PZL Sędziszów & LKPS Pszczółka Lublin 1:3 (25:23, 16:25, 18:25, 22:25)
Avia Świdnik & Neobus Niebylec 2:3 (24:26, 20:25, 25:19, 25:18, 15:17)
TSV Sanok & AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)
Błękitni Ropczyce & Karpaty Krosno 2:3 (18:25, 23:25, 25:21, 25:20, 9:15)

DO GÓRY
Powoli pniemy się do góry. Po ósmej kolejce Contimax MOSiR Bochnia wspiął się o jedno miejsce. W tej chwili zajmujemy czwartą pozycję, tym samym spychając na piątą Błękitnych. Pozostałe zespoły bez zmian miejsc.