Contimax MOSiR Bochnia na prowadzeniu!

2011-10-03

W 2. kolejce rozgrywek II ligi siatkówki mężczyzn CONTIMAX MOSiR Bochnia pokonał na wyjeździe AGH WKS Wawel Kraków 3:1. Dzięki wygranej zespół z Bochni objął prowadzenie w IV grupie II ligi.

Wyniki setów: 25:17. 25:16, 17:25, 25:16.

Trener Contimaxu MOSiR Bochnia Robert Banaszak podsumował spotkanie jako udane i dobrze rozegrane przez jego zespół, ponieważ w grze widać było stabilniejszą grę i dużo lepszą współpracę bloku z obroną, niż w meczu przeciw drużynie Błękitni Ropczyce.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz. W każdym elemencie byliśmy pewni siebie i zdecydowanie lepsi od zawodników AGH WKS Wawelu Kraków – powiedział po zakończonym spotkaniu.
Przyznał jednak, że zawodnicy gospodarzy wstrzelili się mocną zagrywką w trzecim, przegranym przez jego zespół secie, odskakując dzięki temu na tyle, że do końca seta nie udało się podjąć wyrównującej walki.

- Pod koniec trzeciego seta dałem jednak kilku chłopakom zerknąć na grę z ławki, dlatego do czwartego seta wyszliśmy w pełni zmobilizowani, uzyskując pięciopuktową przewagę, którą w końcówce powiększyliśmy i wywieźliśmy z Krakowa trzy punkty – dodał Banaszak.

Contimax MOSiR Bochnia: Poprawa, Habel, Galiński, Laskowski, Kmiecik, Kiniorski (libero), Nowak, Klimas, Bławat.