Contimax MOSiR pokonuje Wisłok Strzyżów!

2013-11-06

Dzisiaj na wyjeździe Contimax MOSiR Bochnia pokonał MKS Wisłok Strzyżów 3:1 (25:21, 13:25, 28:26, 25:22).

Mecz nie był równy i kilkakrotnie nasi siatkarze mieli, jak to określił trener bocheńskiej drużyny Robert Banaszak, "przestoje". Całe spotkanie charakteryzował jednak duch walki i ostatecznie Contimax MOSiR wrócił ze zwycięstwem.

Według obserwatorów mecz stał na wysokim poziomie. Wszystkie jego części oprócz drugiego seta, w którym gospodarze dzięki dobrze przeprowadzonej zagrywce zwyciężyli 25:13,  trzymały widzów w napięciu prawie do samego końca. Przykładem może być set trzeci, gdzie gospodarze prowadzili 24:22, ale nie wykorzystali piłek setowych. Bochnianie powoli zdobywali punkty, doprowadzając ostatecznie do stanu 28:26. Ta część zdaniem wielu, również szkoleniowca bocheńskiej drużyny, dodała zespołowi sił i pozwoliła na spokojne odniesienie zwycięstwa w ostatnim secie. - W całym spotkaniu mieliśmy słabsze momenty, co wywołane było m.in. brakiem odpowiedniej koncentracji i przez to wpadały nam zbyt łatwe piłki - powiedział po meczu R. Banaszak - jestem jednak zadowolony z meczu, który rzeczywiście stał na bardzo dobrym poziomie.-

Contimax MOSiR Bochnię reprezentowali: Jakub Habel, Dawid Małysza, Michał Nieckarz, Szymon Ściślak, Jakub Czubiński, Rafał Madej, Roman Kącki (libero) oraz Jakub Zmarz, Julian Mituniewicz, Aleksander Juszczyński i Maciej Żeleźnik.

Wyniki wszystkich meczy 7. kolejki grupy VI -06.11.2013r.
PWSZ Karpaty Krosno – KS Błękitni Ropczyce 3:1 (25:15, 17:25, 26:24, 25:21)
MKS Wisłok Strzyżów - Contimax MOSiR Bochnia 1:3 (21:25, 25:13, 26:28,22:25)
MCKiS Energetyk Jaworzno – UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków 3:1 (25:23, 24:26, 25:15, 25:16)
TSV Mansard Sanok – MKS Andrychów 3:0 (26:24, 25:23, 25:17)
STS Skarżysko-Kamienna – pauzował

Największą sensację w opisywanej kolejce sprawili ostatni w tabeli siatkarze z Sanoka, którzy ograli
do zera wyżej notowany MKS Andrychów.

Tabela:
miejsce drużyna mecze punkty sety małe pkt.

Kolejne spotkanie

Już w najbliższą sobotę 9 listopada 2013r. siatkarze Contimax MOSiR Bochnia gościć będą u siebie obecnego lidera w tabeli PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej im. W Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni na godz. 17.00.