Duże emocje na meczu trampkarzy z Myślenicami i wygrana 6:1!

2016-08-31
Na stadionie im. dr W. Krupy właśnie zakończył się mecz Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR Bochnia & Dalin Myślenice. Dzisiaj wychowankowie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, szkoleni przez Mateusza Fortunę, rozegrali trzecią kolejkę rozpoczętej już 20 sierpnia rundy jesiennej, wygrywając ją 6:1!

626_mecz_trampkarzy_M._Fortuny_31.08.2016_050

Po dwóch porażkach w minionych kolejkach MOSiR Bochnia ostrożnie podchodził do kolejnego spotkania. Obawy okazały się na szczęście płonne, a nasi trampkarze pokazali się z jak najlepszej strony.

Od samego początku młodzi zawodnicy z Bochni atakowali gości, którzy najwidoczniej nie wyszli jeszcze z szatni i dość głęboko cofnęli się na swoją połowę. Najpierw strzałów z dystansu próbowali Maksymilian Rybak oraz Karol Buczek, ale ich próby były niecelne. Dopiero w dwunastej minucie po składnej akcji Daniel Wolak umieścił piłkę w siatce. Wraz z upływem kolejnych minut narastała przewaga MOSiR-u, a strzały kolejno Adama Pałkowskiego, Huberta Grzesiaka czy Wolaka wyłapywał pewnie bramkarz gości. Niewykorzystane sytuacje Bochnian mogły się zemścić w 24 minucie,  kiedy to zawodnik z Dalinu oddał bardzo mocny strzał z rzutu wolnego. Piłka zatrzymała się na poprzeczce i ta poprzeczka przyniosła szczęście zawodnikom z Bochni - szybko wybita piłka przez Kacpra Sobasa zapoczątkowała akcję, którą na bramkę zamienił Rybak. Tuż przed przerwą Wolak płaskim strzałem sfinalizował akcję prawą stroną Klaudiusza Pacha.
Po zmianie stron w grze nadal przeważał MOSiR. Zawodnicy z Myślenic starali się groźnie kontrować, ale dobrze dysponowana obrona Bochni przerywała akcję na 30 metrze. W 44 minucie Pałkowski przytomnie zagrał głową do Buczka, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Kolejne trafienie zaliczył Pałkowski, który pięknym strzałem z półobrotu zamknął dośrodkowanie Rybaka. W międzyczasie Pałkowski trafił z dystansu w poprzeczkę, a Jan Mazur z 5 metrów trafił piłką w słupek. Strzelanie przy Parkowej dla MOSiR-u zakończył Buczek, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Rybaku. Goście dosłownie w ostatniej akcji spotkania zaliczyli honorowanie trafienie - pomocnik Daliny wykorzystał bierną postawę obrońców oraz bramkarza, którzy czekali na końcowy gwizdek arbitra.

MOSiR Bochnię reprezentowali:
Kacper Sobas - Daniel Kubas, Jakub Rachfalik,  Jakub Karpiel, Hubert Grzesiak - Mariusz Mazanek, Adam Pałkowski, Maksymilian Rybak,  Karol Buczek, Daniel Wolak - Patryk Kursa oraz Stanisław Marcinów, Igor Ścisło, Dominik Lech, Klaudiusz Pach, Hubert Kwarta, Jan Mazur.

Bramki zdobyli: 12 min. Wolak, 25 min. Rybak, 44 min. Buczek, 53 min. Pałkowski, 67 min. Buczek (k) - 70 min. Dalin.

626_mecz_trampkarzy_M._Fortuny_31.08.2016_002
Na zdj. drużyna trampkarzy reprezentująca MOSiR Bochnię w rozgrywkach sezonu 2016/17 z trenerem Mateuszem Fortuną.

Gratulujemy bocheńskiemu zespołowi i jego trenerowi tak wysokiej wygranej!

Zapraszamy do oglądania zdjęć z rozgrzewki tuż przed meczem i z samego spotkania, które umieściliśmy w większej liczbie na stronie facebooka MOSiR Bochnia ((kliknij tutaj).