Efektowne zwycięstwo młodzików piłki nożnej.

2014-08-27

MOSiR BOCHNIA - LUKS Skrzyszów 10:0 (6:0)

I drużyna Młodzików MOSiR Bochnia z meczu na mecz coraz bardziej zaskakuje nas swoją doskonałą formą.

Począwszy od pierwszego meczu tego sezonu, drużyna MOSiR-u wygrywa każdy mecz, przy czym każdy kolejny z coraz większą przewagą punktową.

W dniu wczorajszym (tj. wtorek 26 sierpnia 2014r) w/w zespół na własnym boisku zmierzył się z drużyną LUKS Strzyszów.

Piłkarze MOSiR-u odnieśli w nim efektowne zwycięstwo pokonując drużynę przyjezdną 10 : 0.

Już pierwsza połowa meczu przyniosła zaskakujący wynik – 6 : 0 – i dała bocheńskim piłkarzom poczucie wygranej. Jednak nie spowodowało to jednak, że zawodnicy MOSiR-u spoczęli na laurach w drugiej połowie meczu - wręcz przeciwnie -   zdobyli kolejne cztery bramki.

W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 10 : 0 dla I drużyny Młodzików MOSiR Bochnia.

Przed nimi kolejne wyzwanie już w sobotę 30 sierpnia 2014r., gdzie przyjdzie im się zmierzyć na wyjeździe w Tarnowie z II drużyną Tarnovii. Mecz zaplanowany jest na godz. 15:00

Bramki: 5min Wolak asysta Kleszcz, 10min Wolak asysta Rybak, 14min Kleszcz asysta Mazanek, 16min Kleszcz asysta Rybak, 22min Rachfalik asysta Rybak, 28min Wolak , 33min Kleszcz , 40min Kleszcz, 45min Rybak asysta Rachfalik ,52min Cieśla

MOSiR: Orlik- Wilk, Cieśla, Żyłka - Kleszcz, Pałkowski, Rybak, Mazanek - Wolak, Śmiałek, Sokalski, Mroczek, Ćwik, Ścisło, Rachfalik, Kłuś, Filipowicz