Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Emocjonujący Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików -relacja

2017-02-09
W drugim tygodniu ferii zimowych 8 lutego 2017 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zorganizował  Turnieju Piłki Halowej Młodzików. Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rywalizowało osiem zespołów z rocznika 2004 i młodsi.

626_IMG_3313 626_IMG_3339


W zawodach oprócz trzech drużyn gospodarzy udział wzięły reprezentacje:
Puszcza Niepołomice, ABC Futbolu, Piast Czchów, GKS Drwini, Piast System Drób Łapanów. Nasi chłopcy wystąpili pod opieką trenera Marcina Leśniaka.

626_IMG_3380 626_IMG_3471
Na zdj.  od lewej skupiony szkoleniowiec MOSiR-u Marcin Leśniak, po prawej rozemocjonowany Krystian Stec trener Czchowa i Drwini .

Emocje w trakcie meczów były ogromne, ale zawodnicy starali się rywalizować zachowując zasady fair play. Trenerzy poszczególnych drużyn mieli natomiast okazję do wymiany doświadczeń. 

626_IMG_3384 626_IMG_3388



Zespoły podzielone były na dwie grupy eliminacyjne. Pod linkiem podajemy wyniki gier

eliminacyjnych (kliknij tutaj), a poniżej meczy półfinałowych i samego, gorącego finału.



626_IMG_3502 626_IMG_3500
Rywalizacja była czasami wyrównana i część meczów musiano rozstrzygnąć poprzez karne.



MECZE PÓŁFINAŁOWE
o miejsce od I do IV

Lp./nr

1.

Grupa I & Grupa II
Miejsce 1  & Miejsce 2
MOSiR I Bochnia & Puszcza Niepołomice

Wynik zawodów
   0:1

2.


Grupa I &Grupa II
Miejsce 2 & Miejsce 1
Piast Czchów & GKS Drwinia

1:3

.


MECZE FINAŁOWE
o miejsce od I do IV

Lp./nr

1.

Przegrany & Przegrany
Nr 1 & Nr 2
MOSiR I Bochnia & Piast Czchów

Wynik zawodów
3:1

2.


Wygrany & Wygrany
Nr 1 &Nr 2
Puszcza Niepołomice & GKS Drwinia



2:2
K - 2:3

.

MECZE PÓŁFINAŁOWE
o miejsce od V do VIII

Lp./nr

1.

Grupa I & Grupa II
Miejsce 3 & Miejsce 4
Piast System Drób Łapanów & ABC Futbolu Bochnia

Wynik zawodów
0:1

2.


Grupa I & Grupa II
Miejsce 4 & Miejsce 3
MOSiR III Bochnia & MOSiR II Bochnia

3:2

.

MECZE FINAŁOWE
o miejsce od V do VIII

Lp./nr

1.

Przegrany & Przegrany
Nr 1 & Nr 2
Piast System Drób Łapanów & MOSiR II Bochnia


Wynik zawodów
1:1
K - 1:2

2.


Wygrany & Wygrany
Nr 1 & Nr 2
ABC Futbolu Bochnia & MOSiR III Bochnia


1:1
K- 2:1


MECZE FINAŁOWE
o miejsce od V do VIII

Lp./nr

1.

Przegrany & Przegrany
Nr 1 & Nr 2
Piast System Drób Łapanów & MOSiR II Bochnia


Wynik zawodów
1:1
K - 1:2

2.


Wygrany & Wygrany
Nr 1 & Nr 2
ABC Futbolu Bochnia & MOSiR III Bochnia


1:1
K- 2:1

.


Tabela Końcowa Turnieju

M-ce

Nazwa zespołu

1

GKS Drwinia

2

Puszcza Niepołomice

3

MOSiR I Bochnia

4

Piast Czchów

5

ABC Futbolu

6

MOSiR III Bochnia

7

MOSiR II Bochnia

8

Piast System Drób Łapanów


.
626_MG_3506 626_MG_3507
Szczęśliwi zwycięzcy GKS Drwinia w dwóch ujęciach:-)

Na zakończenie turnieju dyrektor MOSiR Sabina Bajda wręczyła wszystkim zespołom pamiątkowe dyplomy, a zwycięskim drużynom, które zajęły trzy pierwsze miejsca puchary.

286_IMG_3521 626_IMG_3524
Na zdj. dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda wręczająca puchar reprezentantowi zespołu MOSiR I Michałowi Wilkowi oraz trzech Najlepszych (wymienieni poniżej).


Dodatkowo wyróżniono :
Najlepszego Bramkarza, którym został Patryk Styczeń z GKS Drwini
Najlepszego Zawodnika - Dawida Kurkiewicza z Puszczy Niepołomice
Najlepszego Strzelca - Michała Wilka (7 bramek) z MOSiR I Bochnia

626_IMG_3516
Na zdj. najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn.

Wybrano również Najlepszych Zawodników z poszczególnych zespołów, a zostali nimi:
Michał Trzósło z drużyny Piast System Drób Łapanów,
Błażej Nadolnik z zespołu Piast Czchów,
Radosław Bodaj z Puszczy Niepołomice,
Jakub Kolasiński z ABC Futbolu Bochnia,
Jan Janiszczyk z GKS Drwini,
Maksymilian Rachwał z MOSiR I Bochnia,
Wiktor Zaleński z MOSiR II Bochnia
Sebastian Liszka z MOSiR III Bochnia

Nasz klub reprezentowali wymienieni niżej zawodnicy.

MOSiR I Bochnia: Oskar Mroczek, Michał Wilk (7 bramek), Maksymilian Rachwał (1 bramka), Kacper Pawlik (4), Tomasz Popiołek, Jakub Budziński, Bartosz Palej (1), Dawid Skrzypek (1), Filip Budzyn (1).

MOSiR II: Szymon Cierniak, Wiktor Zaleński, Michał Kurek, Franciszek Wnęk (1), Krystian Pilch (1), Stanisław Szydłowski (1), Paweł Jarosz, Artur Majcher (1).

MOSiR III: Oskar Mroczek, Jakub Mazanek, Igor Buczek (1), Marcin Stopa, Paweł Polowiec (1), Jakub Puzia, Janusz Noskowiak (1), Mateusz Broszkiewicz, Sebastian Liszka.


-
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zespołom za udział w Turnieju – mówi Władysław Wójcik kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia. - Mamy nadzieję, że z takim samym entuzjazmem i zaangażowaniem będą wkrótce chłopcy walczyć na murawach w zbliżającym się sezonie wiosennym. Życzymy sukcesów zespołom i ich trenerom.-


Więcej zdjęć z Turnieju umieściliśmy na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.