Popraw wyszczególnione pola...
AAA

GRATULACJE!!! Bochnianie na Gali "Najlepszego Sportowca Ziemi Tarnowskiej"!

2015-02-11

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy znaleźli się w pierwszej, honorowej "dziesiątce" plebiscytu organizowanego przez Gazetę Krakowską na „Najlepszego Sportowca Ziemi Tarnowskiej Roku 2014r.”, uczestniczyli wczoraj w uroczystej Gali zorganizowanej na ich cześć w Hotelu Bristol w Tarnowie.


Kopia__2__DSC_1953
Pamiątkowe zdjęcie laureatów plebiscytu


W plebiscycie, który trwał od grudnia, w dwóch kategoriach (juniorów i seniorów) rywalizowało ponad 60 osób. Zaszczytu wyróżnienia dostąpiło dwóch zawodników MOSiR-u, którzy zostali zgłoszeni do plebiscytu w kategorii juniorów. Czytelnicy Gazety mieli możliwość głosowania na wytypowanych sportowców poprzez wypełnianie kuponów lub wysyłając sms-y. Dzięki temu wśród bochnian wysoko wspięli się w rankingu juniorzy - koszykarka Dominika Dziadoń, powołana w tym sezonie do Kadry Narodowej  i judoka Jakub Nosalski, Mistrz Polski Młodzików.


Kopia_DSC_0005
Nagrodzeni wśród juniorów bochnianie:
Dominika Dziadoń (druga z prawej), Jakub Nosalski (drugi z lewej)


Jak podkreślają dziennikarze Gazety walka o prymat w "dziesiątce" toczyła się do ostatnich minut. Głosowanie kończyło się 3 lutego i jeszcze przed północą otrzymano lawinę sms-ów. Najbardziej popularnym sportowcem w kategorii seniorów został przedstawiciel sportu kartingowego Piotr Dembiński z TSK K-Team Tarnów. W kategorii juniorów największą sympatią fanów cieszył się utalentowany kierowca Maciej Dreszer z Grupy Azoty.


Kopia_DSC_0010
Wyróżnieni sportowcy MOSiR-u z dyrektor Ośrodka Sabiną Bajdą.


- Piękna uroczystość i wspaniałe wyróżnienie dla naszych zawodników - mówiła obecna na uroczystości dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. - Miło, że aż dwie osoby z naszego Ośrodka  znalazły się wśród pierwszej dziesiątki. Reprezentują one jedne z prężniej działających sekcji w naszym klubie.-

Kopia_DSC_0008
Dominika Dziadoń z trenerem Rafałem Sroką.


Na Gali obecny był również trener koszykówki Rafał Sroka, który nie krył dumy ze swojej wychowanki Dominiki - To przyjemność móc obserwować, że praca i talent zawodnika przekładają się również na wzrost sympatii wśród kibiców, czytelników i internautów. -

Kopia_DSC_1922 Kopia_DSC_1910Wzruszenia nie kryli także sami wyróżnieni, którzy serdecznie dziękują wszystkim za oddane na nich głosy, dzięki którym mogli poczuć się wyjątkowo docenieni.

- Nasz sportowy plebiscyt przechodzi już do annałów - mówi dziennikarz Gazety Roman Kieroński - Laureaci, a także ci, którym w tej edycji nie udało się znaleźć na honorowej liście, startują, walczą i pracują już na kolejne sukcesy. Trzymajmy za nich kciuki. Życzymy powodzenia w przyszłej edycji Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego.-


Polecamy relację ze strony tarnownaszemiasto.pl (kliknij tutaj)

Więcej zdjęć z Gali już wkrótce będzie można zobaczyć również  na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - kliknij tutaj 


Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.