Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Gimnazjaliści walczyli w Zawodach Powiatowych w Pływaniu

2017-01-30

Ostatni dzień nauki szkolnej przed Feriami Zimowymi, uczniowie szkół gimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego spędzili na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

IMG_3162

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Gimnazjum w Nowym Wiśniczu

CHŁOPCY:

  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Akademickie Gimnazjum w Bochni
  • Gimnazjum w Nowym Wiśniczu
  • Gimnazjum w Dąbrówce
  • Gimnazjum Nr 2 w Bochni

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców i kategorii dziewcząt wystartowała tylko jedna drużyna z Gimnazjum Nr 1 w Bochni:

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

IMG_3184 IMG_3230 IMG_3205

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

 

W kategorii dziewcząt najlepsze były:

STYL DOWOLNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Surma Maria

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

34:10

II

Jakieła Julia

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

35:81

III

Salamon Aleksandra

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

35:97



STYL GRZBIETOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Przybyła Karolina

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

42:25

II

Sarlińska Agnieszka

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

43:48



STYL KLASYCZNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Błoniarczyk Katarzyna

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

44:48

II

Więcej Łucja


47:70



STYL MOTYLKOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Władek Milena

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

47:86

.

W kategorii chłopców najlepsi byli:

STYL DOWOLNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Leśniak Piotr

Akademickie Gimnazjum w Bochni

26:50

II

Bieniek Michał

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

27:92

III

Kaczmarczyk Kacper

Gimnazjum Nowy Wiśnicz

36:18



STYL GRZBIETOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Wilczyński Jerzy
Akademickie Gimnazjum w Bochni

35:39

II

Mazanek Jacek
Gimnazjum Nr 2 w Bochni

38:23

III

Górka Oskar
Gimnazjum Nr 1 w Bochni

40:34



STYL KLASYCZNY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Nieć Wiktor
Gimnazjum w Dąbrówce

38:47

II

Kubas Wojciech
Gimnazjum Nr 1 w Bochni

39:73



STYL MOTYLKOWY


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Gawor Patryk
Gimnazjum Nr 1 w Bochni

43:91

II

Kasperski Wojciech
Gimnazjum Nr 1 w Bochni

50:35

.

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.


KATEGORIA DRUŻYNOWA:

klasyfikacja dziewcząt


IMG_3299

Drużyna Gimnazjum Nr 1 w Bochni

klasyfikacja chłopców

IMG_3302

Drużyna Gimnazjum Nr 1 w Bochni

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali Pamiątkowe puchaty oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

IMG_3234 IMG_3232 IMG_3235

Zawody odbywały się w Krytej Pływalni w Bochni a organizatorem, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.