Gorąco na stadionie

2016-09-12
Za nami kolejny, gorący dosłownie i w przenośni weekend piłkarski.

BARDZO WYSOKA WYGRANA MŁODZIKÓW
W piątek 9 września 2016r. piłkarze nożni MOSiR Bochnia wygrali bardzo wysoko w meczu o mistrzostwo I ligi okręgowej młodzików z LUKS Radłovią Radłów - 9:0. Było to ich już czwarte spotkanie w rundzie jesiennej, w tym trzecie wygrane!

626_p.n._9_11.09.2016_002 626_p.n._9_11.09.2016_003

Przewaga bocheńskich zawodników była widoczna od samego początku spotkania. Pierwszą połowę meczu zamknęliśmy już wysokim wynikiem 4:0, a kolejne cztery bramki zdobyliśmy po przerwie. Dziewiątą, samobójczą bramkę wbili sobie goście.

626_p.n._9_11.09.2016_089

MOSiR Bochnia & UKS Radłovia Radłów 9:0!

MOSiR Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Oskar Mroczek (bramkarz), Michał Wilk 1 (kapitan), Bartosz Palej, Maksymilian Rachwał, Kacper Pawlik 4, Kacper Więsek, Dawid Skrzypek 2, Filip Budzyn, Artur Majcher, Sebastian Liszka, Paweł Polowiec 1.

MOCNY PRZECIWNIK Z KRAKOWA
Niestety gorzej wypadli trampkarze w niedzielnym spotkaniu z Progresem, który gościliśmy również na stadionie przy ul. Parkowej. Pomimo zaciętej walki nie pokonaliśmy gości i przegraliśmy różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia & AS Progres Kraków 3:5
Trenerem bocheńskiego zespołu trampkarzy, grających w lidze wojewódzkiej jest Mateusz Fortuna.

626_p.n._9_11.09.2016_093

Więcej zdjęć z opisywanych wyżej spotkań na stronie facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

PRZED NAMI
Jeszcze dzisiaj (
12 września) rozgrywki w bocheńskim Podokręgu rozpocznie drugi zespół trampkarzy, trenowany przez Tomasza Maruta. Nasi chłopcy będą gościć zespół Naprzód Sobolów, początek spotkania o godz. 17.00.

Przed zawodnikami trenera Marcina Leśniaka kolejny mecz już w środę - 14 września grają na wyjeździe z Termalicą Niecieczą, a trzy dni później (17 września) również na wyjeździe z WKS Szreniawą.
Trampkarze 17 września będą walczyć w Krakowie z Akademią Piłkarską 21.