Grad bramek w meczu KSSPR II Końskie - MOSiR ARCOM Bochnia

2012-04-30

KSSPR II Końskie - MOSiR ARCOM Bochnia  46-44 (19-19)

Zespół II ligi piłki ręcznej mężczyzn MOSiR ARCOM Bochnia rozegrał ostatnią, XXVI kolejkę sezonu 2011/12. W niedzielę  29 kwietnia spotkał się na wyjeździe z drużyną KSSPR II Końskie. Niestety spotkanie przegrał 46:44, ale do połowy wynik był remisowy.

Na wynik meczu na pewno miały wpływ trzy rzeczy: nieobecność w zespole MOSiR Arcom rozgrywającego Macieja Imiołka, czerwona kartka w 26 minucie dla Artura Wełny za sfaulowanie przeciwnika oraz błędy w obronie.
Do 9 minuty MOSiR prowadził 8:4. Do końca pierwszej połowy mecz był wyrównany i zakończył się remisem 19:19. Po przerwie bochnianie postawili na zbyt indywidualną grę, co ich zgubiło. Nie wykorzystali ponad 10 (!) stuprocentowych sytuacji. - To było bezpośrednim powodem porażki, co skrzętnie wykorzystali szybko biegający przeciwnicy - podsumowuje spotkanie kierownik drużyny Janusz Łączyński.

Bramki dla bocheńskiego zespołu zdobyli: Sławomir Karwowski 8, Mateusz Wąsik 2, Sylwester Wala 1, Mateusz Zubik 9, Artur Wełna 3, Filip Pach 10, Hubert Pamuła 4, Jakub Wrona 4, Damian Tacik 3.

Dla przeciwników najwięcej bramek rzucili: Kamil Chyliński 14 i Michał Kołodziej 11.

Ostatecznie bocheńska drużyna zajęła ósme miejsce w tabeli wśród czternastu zespołów, biorących udział w opisywanych rozgrywkach. Bochnianie będą więc walczyć w II lidze w sezonie 2012/13.

IMG_2026.JPG
Na zdj. drużyna II ligi piłki ręcznej MOSiR ARCOM Bochnia z  kierownikiem sekcji piłki ręcznej MOSiR Januszem Łączyńskim oraz trenerem Ryszardem Taborem (pierwszy po lewej, środkowy rząd).
W górnym rzędzie od lewej masażysta Hamuda Maciej  i zawodnicy: Wala Sylwester , Kokoszka Dawid, Zubik Mateusz, Karwowski Sławomir, Piątkowski Jakub, Wrona Jakub.
W środkowym rzędzie od lewej zawodnicy: Rakoczy Krzysztof, Wełna Artur,  Hubert Pamuła, Wąsik Mateusz, Maciej Imiołek, Baluk Józef, Słoma Wojciech.
W dolnym rzędzie od lewej zawodnicy: Pach Filip, Serwatka Krzysztof, Węgrzyn Tomasz, Skrzyniarz Daniel, Tacik Damian.

Tabela po XXVI kolejce:
Miejsce Klub                                  M     Z P R       B+      B- P+     P-