Grypa nas osłabiła

2014-11-24
małopolska liga piłki ręcznej młodzików

To nie było szczęśliwe spotkanie, a na pewno nie dla MOSiR-u. Mimo dobrej kondycji w pierwszej części meczu młodzicy piłki ręcznej przegrali z kretesem z Radgoszczą. Porażka była tym bolesna, iż poniesiono ją na własnym parkiecie.

mecz_m__._23.11.2014_012 mecz_m__._23.11.2014_014

Nic nie zapowiadało aż takiej przegranej. Przecież do przerwy radziliśmy sobie bardzo dobrze. Gra była wyrównana i obydwa zespoły zasługiwały na pochwałę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 11:11. Co było więc powodem załamania w drugiej części, która zakończyła się wynikiem 16:25 (!?). Postanowiliśmy zapytać o to trenera bocheńskiego zespołu Łukasza Gicalę - Należy zwrócić uwagę, że nasz drugi zespół, którym kieruję spotyka się z chłopcami o rok starszymi. Moi podopieczni są z rocznika 2001, a w meczach spotykamy się także z zawodnikami z rocznika 2000.- Nie to jednak było ostateczną przyczyną klęski. Głównym powodem przegranej był stan kondycyjny naszych młodych szczypiornistów. - Rzeczywiście radziliśmy sobie dobrze w pierwszej połowie - mówi szkoleniowiec MOSiR II Bochnia -  ale niestety część naszych zawodników była po grypie i w drugiej części meczu zabrakło im sił.- Po przerwie naszym chłopcom udało się zdobyć tylko 4 bramki, przeciwnikom 14.

MOSiR II Bochnia & UKS Spartakus Radgoszcz 16:25 (11:11)

Skład MOSiR II Bochnia i zdobyte bramki: Wiktor Spyrka, Krzysztof Korta, Paweł Makowiecki 4, Kamil Liszkiewicz 4, Daniel Broda, Kamil Drzazga 1, Rafał Góral 2, Jakub Jewuła 4, Maciej Grech, Maciej Woda, Jakub Sychta, Szymon Kukułka 1.

Spartakus: Piotr Ślęczkowski 4, Sebastian Leżoń, Tomasz Mazur 1, Piotr Czarnik, Dominik Giża 10, Tomasz Zieliński, Bartosz Żurawski 5, Kamil Farat 2, Bartek Małek 3.
Trener: Jacek Zawiłowicz.

Więcej zdjęć z meczu na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - -( kliknij tutaj )

KOLEJNE SPOTKANIE
Czy nasi chłopcy odzyskają siły ? Mamy taką nadzieję. Następny mecz przed nimi (również w Bochni) dopiero za dwa tygodznie - 7 grudnia. Będą wówczas gościć w sali sportowej I LO  UMKS PMOS Chrzanów. Życzymy powodzenia!