Horror, niestety nie dla nas!

2016-01-18

W czwartej kolejce Małopolskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt w sobotę 16 stycznia 2016r., na parkiecie hali sportowej w Gimnazjum Nr 1 w Bochni,  rywalizowały współpracujące i zaprzyjaźnione ze sobą zespoły z Bochni i Dąbrówki.

Do wyłonienia zwycięzcy meczu potrzebna była dogrywka, ponieważ mecz zakończył się remisem 44 : 44.

Po pięciominutowej dogrywce szczęśliwymi zwyciężczyniami okazały się dziewczęta z Dąbrówki, które zwyciężyły w dogrywce  5 : 4 a ostatecznie w całym meczu 49 ; 48.

Ostatnie minuty meczu i dogrywka były bardzo emocjonujące - mówi trener Witold Jodłowski - w ostatnich 30 sekundach dogrywki więcej szczęścia i "chłodną głowę" zachowały koszykarki gości. Jednak mniejsze doświadczenie i ogranie naszych koszykarek nie może dziwić, ponieważ są o rok młodsze i w ubiegłym sezonie w przeciwieństwie do zespołu przeciwnika nie grały w Małopolskiej Lidze Koszykówki Dziewcząt.

Wyniki w poszczególnych kwartach: I (15 : 17), II (5 : 17), III (6 : 8), dogrywka (4 : 5).

resized_626x417___aczki_starsze_2004_i_m__odsze_W._Jod__owski_5807

Punkty dla zespołu zdobyły:  Witek Anna - 12, Kubala Gabriela - 9, Gałek Nikola - 9, Zając Wiktoria -8, Cabała Magdalena - 5, Despot Emanuela - 2, Michalczyk Paulina - 2, Mroczek Katarzyna -1.

Grały nie zdobywając punktów: Kaźmierek Olga, Kural Justyna, Gajek Alicja, Makuch Magdalena.

Trener: Witold Jodłowski, asystent: Rafał Sroka

Przed dziewczętami w dniach 21 - 27 stycznia obóz dochodzeniowy przygotowujący zespół do udziału po raz pierwszy w naszym prestiżowym Turnieju BOCHNIA CUP 2016, który odbędzie się już niebawem (29 - 31 stycznia 2016r).