Popraw wyszczególnione pola...
AAA

I kolejka Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci za nami.

2015-10-29

Wtorkowe popołudnie 27 października 2015r.  młodzi judocy, trenujący na co dzień w sekcji judo MOSiR Bochnia, spędzili na macie. Wzięli bowiem udział w I kolejce Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci sezonu 2015/2016.

IMG_4422 IMG_4646 IMG_4717


Do zawodów zgłosiło się 70 młodych adeptów tej sztuki walki, którzy pragnęli sprawdzić swoje umiejętności na macie.

IMG_4553 IMG_4748 IMG_4444


Jak można było się spodziewać, wszystkie  walki niosły ze sobą ogromne emocje, którym ulegali nie tylko sami zawodnicy ale również ich rodzice, dziadkowie a nawet rodzeństwo, którzy przybyli na salę judo aby dopingować swoich pupili.

 Po zakończonych walkach, na zakończenie zawodów, wszyscy uczestnicy tego turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy a na ich głowy posypał się "grad cukierków" co niezmiennie wywołuje ogromny entuzjazm wśród wszystkich zawodników.

Zawody rozgrywają się na sali judo przy ul. Wojska Polskiego 1 a organizatorem comiesięcznych spotkań Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)

.

Wyniki Bocheńskiej Ligi Judo w sezonie 2015/2016 – runda 1  (70 zawodników)



  1. Sara Bułat

  2. Justyna Babicz

  3. Bianka Horacka



  1. Bartosz Król

  2. Justyna Wojcieszek

  1. Maciej Ryncarz

  2. Szymon Mazurkiewicz

  3. Mikołaj Skowronek



  1. Piotr Tobiasz

  2. Karol Łach

  3. Jakub Pączek

  4. Jakub Pruchnicki

  5. Witold Gajewski



  1. Dawid Bulanda

  2. Michał Budzyn

  3. Nikodem Zaczek



  1. Jakub Budzyn

  2. Karol Jaglarz



  1. Maciej Urban

  2. Adam Gut



  1. Jakub Kubalańca

  2. Hubert Płachczyński

  3. Kacper Kapka

  4. Dawid Sobaś

  5. Bartosz Maciuszek



  1. Szymon Mierzwiński

  2. Filip Krawczyk

  3. Kacper Wójcik



  1. Milena Siwy

  2. Martyna Juszczak

  3. Angelika Kmiecik



  1. Mateusz Klasa

  2. Dominika Możdżeń

  3. Filip Możdżeń

  4. Kamil Możdżeń





  1. Oliwer Żelichowski

  2. Mikołaj Nalepka

  3. Szymon Deptuch



  1. Mikołaj Filipek

  2. Krzysztof Baniak

  3. Igor Dziadowiec



  1. Wiktoria Żabczyńska

  2. Aleksandra Ryncarz



  1. Kacper Rzepecki

  1. Dominika Miś

  1. Kacper Solarczyk

  2. Maksymilian Wójcik



  1. Adam Florkowski

  2. Mateusz Karasiński

  3. Łukasz Kmiecik



  1. Jakub Struzik

  2. Fryderyk Sowa

  3. Maciej Pruchnicki

  4. Mateusz kutyba

  5. Samuel Stawiarz



  1. Jakub Dyga

  2. Adrian Baniak

  3. Alan Krokosz



  1. Jan Fischer

  2. Tomasz Dziuba

  3. Piotr Michałek



  1. Antoni Juszczyk

  2. Maciej Kumor

  3. Karol Kasprzyk



  1. Hubert Kurtyka

  2. Kacper Kluz

  3. Maciej Bielecki



  1. Karol Kopacz

  2. Paweł Pławecki

  3. Filip Krokosz

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.