Popraw wyszczególnione pola...
AAA

I kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej tego sezonu za nami.

2016-10-25

W czwartek 20 października 2016r, w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni odbyła się I kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej  Ligi Szachowej sezonu 2016/2017.

szachy_zd

W rozgrywkach wzięło udział 55 graczy, którzy rozegrali 7-rundową kolejkę podczas której zdobywali pierwsze ważne i cenne punkty.

Młodzi szachiści podczas każdej kolejki rozgrywek zdobywają punkty, które wraz z zakończeniem sezonu wyłonią zwycięzców w kategorii generalnej, w kategoriach drużynowych : szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne oraz kategoriach indywidualnych: szkoła podstawowa klasy I - III, szkoła podstawowa klasy IV - VI, szkoły gimnazjalne, dlatego każda kolejka jest ważna a każdy punkt często "na wagę złota"

 .

Najlepszymi graczami I kolejki tego sezonu rozgrywek okazali się:

  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1
  • Sionko Paweł - Gimnazjum Nr 1
  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1.
.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki I kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - I runda 2016-10-20/2016-10-20  Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 46

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
6.5 22.50 31.00 6
25.5
2 55

Sionko, Paweł
POL 0 1000 Gim 1 6.0 22.00 29.50 5
23.0
3 14

Mytnik, Adam
POL 0 1000

Gim 1

5.5 26.00 36.00 5
24.5
4 3

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
5.5 21.50 29.50 5 21.0
5 36

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
5.5 20.50 29.50 5
22.0
6 35

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000

Gim 2

5.0 25.00 35.50 5
25.0
7 43

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
5.0 20.00 28.50 5 20.0
8 8

Pilch, Paweł
POL 0 1000 Gim Proszówki
5.0 18.00 25.00 5
18.0
9 44

Serafin, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
5.0 18.00 24.00 5
19.0
9
53

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
5.0 18.00 24.00 5
19.0
10 32

Kalinowski, Jan POL 0 1000 PSP 5
4.5 22.50 31.50 4
20.5
11 39

Liszka, Sebastian POL 0 1000 PSP 5
4.5 20.50 29.00 4 23.0
12 49

Gadzina, Maciej
POL 0 1200 Gim 1
4.5 17.50 25.50 4 20.0
13 51

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2
4.5 17.50 25.00 4
19.5
14 5

Tobiasz, Piotr
POL 0 1000

PSP 5A

4.5 16.50 23.50 4
14.0
15 34

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 24.00 34.00 4
21.0
16 13

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
4.0 20.00 28.00 4
18.0
17 26

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
4.0 20.00 27.00 4
15.0
18 21

Bohosiewicz, Sergiusz
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 18.50 27,00 4
15.0
19
52

Wiercioch, Karol
POL 0 1000 PSP 5
4.0 18.00 25.00 4
18.0
20 19

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
4.0 17.00 25.50 4
15.0
21 1

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
4.0 16.50 23.50 4
16.0
22 47

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1
4.0 16.00 23.50 4
16.0
23 33

Gajewski, Witold
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 16.00 23.00 4
12.0
24 12

Mazurkiewicz, Szymon
POL 0 1000

PSP 5A

4.0 16.00 23.00 4
10.0
25 7

Mrożek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 1
4.0 16.00 22.00 4
13.0
26 54

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1
3.5 17.00 24.00 2
9.5
27 11
Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
3.5 15.50 23.00 3
16.5
28 41

Warchoł, Maciej
POL 0 1000 PSP 1A
3.5 13.00 19.50 3
10.0
29
38

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
3.0 21.00 27.00 3
15.0
30 42

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2
3.0 20.00 27.50 3
18.0
31 30

Szewczyk, Marcel
POL 0 1000 PSP 5
3.0 19.50 27.00 3
13.0
32 6

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 19.50 26.50 3
14.0
33 9

Babicz, Stanisław
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 19.50 26.50 3
13.0
34 16

Rogusz, Michał
POL 0 1000 Gim 2
3.0 19.50 26.50 3
12.0
35 2

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
3.0 17.50 24.50 3
15.0
36 18

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5
3.0 15.00 21.00 3
10.0
36 37

Jawień, Bartłomiej
POL 0 1000 PSP 7
3.0 15.00 21.00 3
10.0
37 10

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2
3.0 13.00 19.00 2
9.5
38
45

Cefal, Jacek
POL 0 1000 PSP 5
3.0 13.00 19.00 2
8.0
39
22

Nakielny, Kacper
POL
0
1000
Gim 1
2.5
17.00
23.50
2
12.5
40
20

Marczyk, Alicja
POL
0
1000
PSP 1
2.5
16.50
23.00
2
11.0

41   
40

Chowaniec, Adrian
POL 0   
1000 PSP 7         
2.5 15.50 23.00 2  
12.5
42
27

Ciuła, Filip
POL 0 1000 PSP 2A
2.5 15.50 23.00 1
11.0
43
48

Bobowski, Oskar
POL 0 1000 PSP 7
2.5 14.50 20.50 0
8.0
44
50

Reguła, Dominika
POL 0 1000 PSP 7
2.5 14.00 19.50 0
11.0
45
24

Olesiński, Michał
POL 0 1000

PSP 5

2.0 17.00 24.00 1
9.0
46
31

Michałowski, Tomasz
POL 0 1000 PSP 1
2.0 16.00 22.50 2
10.0
47
17

Pietras, Jan
POL 0 1000 PSP 7
2.0 15.50 22.00 2
7.0
48
23

Jarosz, Kacper
POL 0 1000 PSP 5
2.0 15.00 20.50 1
9.0
49
25

Brust, Maciej
POL 0 1000 PSP 7
2.0 14.50 21.00 0
5.0
50
29

Wasila, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
2.0 14.00 19.00 1
8.0
51
4

Firlet, Ignacy
POL 0 1000 Gim Proszówki
2.0 10.50 15.00 1
5.5
52
15

Jankowski, Michał
POL 0 1000 PSP 7
1.5 14.50 19.50 0
3.0
53
28

Jaszczyński, Witold
POL 0 1000 PSP 5A
1.5 12.50 17.50 1
5.0













ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Organizatorem całego cyklu rozgrywek  Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej są Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.