Popraw wyszczególnione pola...
AAA

I miejsce MOSiR Bochnia w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Zabrzu

2014-06-17

Drużyna szczypiornistów MOSiR Bochnia zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców (rocznik 2003 i młodsi) z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez UKS 31 Rokitnica w Zabrzu.

Kopia_Turniej_pi__ki_r__cznej_Zabrze_040


Turniej związany był również z drugą uroczystością - stuleciem szkoły w Zabrzu. W sobotę (14 czerwca) w hali sportowej MOSiR Sparta Rokitnica spotkały się drużyny: MKS Wieluń, MOSiR Bochnia, K.S. Włókniarz Konstantynów Łódzki, UKS Rokitnica Zabrze. Drużyna, która reprezentowała nasze miasto to piłkarze ręczni z PSP nr 2 prowadzeni prze trenerkę Dorotę Budzyn. Chłopcy z naszego miasta wspomagani przez uczniów z PSP nr 5 wystąpili jako MOSiR Bochnia, na codzień trenują bowiem w tym klubie. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny - faworytami byli gospodarze. Jakież było zaskoczenie dla pozostałych zespołów, kiedy nasza reprezentacja zagrała na wysokim poziomie i zwyciężyła cały turniej. Radość była ogromna z I miejsca!

Turniej_pi__ki_r__cznej_Zabrze_049


Wyniki meczów z udziałem naszego zespołu:
MOSiR Bochnia & K.S. Konstantynów Łódzki 17:7
UKS 31 Rokitnica Zabrze & MOSiR Bochnia 17:13
MOSiR Bochnia & MKS Wieluń 15:8

Skład zespołu MOSiR Bochnia (w nawiasie ilość strzelonych bramek):
Karol Wątroba, Wojciech Borowiec (1), Oskar Głogowski (1), Kacper Nytko (3), Mateusz Szlahusek (4), Maksymilian Woźniak (8), Max Śleziak, Piotr Jaszczyński (17), Konrad Trojan (9), Mikołaj Ścisło, Filip Budzyn, Andrzej Kachniarz (1), Dominik Poczatko, Mikołaj Filipek (2), Kacper Biernat, Mateusz Tempka.

Zdjęcia z tego wydarzenia na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - kliknij tutaj


Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.