Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej - wyniki.

2015-11-12

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni po raz kolejny gościła w swoich murach młodych bocheńskich szachistów, którzy spotkali się aby rozegrać II kolejkę Międzyszkolnej Bocheńskiej Ligi Szachowej sezonu 2015/2016.

Do udziału w tej kolejce zgłosiło się 39 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. którzy rozegrali 7-rundowy pojedynek podczas którego zdobywali punkty do klasyfikacji generalnej rozgrywek.

W dzisiejszych zmaganiach najlepsi okazali się :

  • na miejscu I uplasował się Skipioł Filip z Gimnazjum w Stanisławicach
  • miejsce drugie zajął Daniec Szczepan z Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • miejsce III wywalczył Karasiński Dawid z Gimnazjum Nr 2 w Bochni

Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

Następna kolejka już 4 grudnia 2015r.

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki II kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - II runda 2015-11-12/2015-11-12  Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1

Skipioł, Filip
POL 0 1600 Gim Stanisławice
6.5 23.50 32.00 6
25.5
2 14

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1 5.5 23.50 31.00 5
24.0
3 38

Karasiński, Dawid
POL 0 1000

Gim 2

5.5 20.50 29.00 5
23.5
4 22

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
5.0 21.5 30.50 5 23.0
5 10

Świątek, Kacper
POL 0 1000 V Gim
5.0 20.50 28.50 5 19.0
6 24

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000

Gim 2

5.0 19.00 27.50 5
21.0
7 15

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
5.0 17.50 25.50 5 18.0
8 30

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
4.5 23.00 32.50 3
21.5
9 27

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.5 21.00 29.00 3
19.5
10 32

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
4.5 20.50 28.50 4 17.5
11 29

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.5 19.00 26.00 4
17.0
12 19

Goc, Daniel
POL 0 1000  V Gim
4.0 20.00 28.00 3
16.0
13 17

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
4.0 19.00 26.00 3
16.6
14 37

Herdan, Dawid
POL 0 1000 PSP 2
4.0 17.50 25.50 3
14.0
15 8

Jaroszewski, Dawid
POL 0 1000

Gim1

4.0 17.00 23.00 3
16.5
16 3

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
4.0 14.50 21.00 4
12.0
17 13

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5
4.0 10.00 15.50 4
12.0
18 34

Musiał, Patryk
POL 0 1000 Gim 2
3.5 21.50 31.50 3
19.0
19 35

Strach, Adam
POL 0 1000

Gim Stanisławice

3.5 20.50 27.50 3
18.0
20 26

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
3.5 19.00 25.50 3
16.5
21 4

Zięba, Bartosz
POL 0 1000

PSP 5A

3.5 17.50 25.50 3
16.5
22 2

Sionko, Paweł
POL 0 1200

Gim 1

3.5 17.50 23.50 3
13.0
23 23

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5
3.5 16.50 24.00 3
13.0
24 20

Cisło, Jakub
POL 0 1000 Gim 2
3.0 17.50 26.00 3
13.0
25 9

Serafin, Jakub
POL 0 1000

Gim 1

3.0 17.00 23.50 3 13.0
26 36

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 16.50 23.50 2
10.0
27 39

Kolarz, Mikołaj
POL 0 1000 V Gim
3.0 16.50 22.50 2
12.0
28 11

Gadzina, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
3.0 15.50 22.00 3
11.0
29 18

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
3.0 15.00 22.50 3
12.0
30 31

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1
3.0 14.00 20.00 3
9.0
31 12

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
2.5 19.50 26.50 2
14.0
32 25

Babicz, Stanisław
POL 0 1000 PSP 5A
2.5 14.00 20.50 2
9.5
33 5

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
2.0 16.50 24.00 2
11.0
34 7

Marczyk, Alicja
POL 0 1000 PSP 1
2.0 13.50 19.00 2
7.0
35 28

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
2.0 13.50 17.50 1
5.0
36 16

Kolarz, Agnieszka
POL 0 1000 Gim 2
2.0 12.50 18.00 2
5.0
37 33

Nowak, Miłosz
POL 0 1000 PSP 7A
1.5 15.00 21.50 0
4.5
38 21

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1
1.5 15.00 20.50 0
3.5
39 6

Mucha, Adrianna
POL 0 1000 PSP 5
1.5 13.50 19.00 1
7.7







































ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.