Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej - wyniki.

2014-11-26

 W gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni, we wtorek 25 listopada 2014r.,  spotkali się młodzi szachiści na rozgrywkach II kolejki Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

IMG_1889 IMG_1886

Wtorkowe rozgrywki zgromadziły 47 graczy, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szachiści rozegrali 7-rundową kolejkę, która wyłoniła zwycięzców tej kolejki.

Na miejscu pierwszym znalazła się Aleksandra Augustyn z Gimnazjum Nr 1, miejsce drugie wywalczył Filip Skipioł z Gimnazjum Stanisławice a na miejscu trzecim uplasował się Piotr Żelichowski uczeń Gimnazjum Nr 1 w Bochni.

IMG_1883

Nad prawidłowym  przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga .

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki  tej kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - II runda 2014-11-25/2014-11-25 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2

Augustyn, Aleksandra POL 0 1250 Gim 1 7.0 24.00 34.00 7
28.0
2 30

Skipioł, Filip POL 0 1000 Gim 1 Stanisławice 6.0 23.50 33.00 6 23.0
3 25

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000

Gim 1

5.5 19.50 29.50 5
19.5
4 1

Sionko, Krzysztof
POL 0 1400 Gim 1
5.0 22.00 31.50 5 21.0
5 34

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
5.0 22.00 31.00 5 24.0
6 36

Seweryn, Kacper
POL 0 1000

Gim 2

5.0 21.50 30.50 5
21.0
7 24

Polek, Marek
POL 0 1000 Gim 1
5.0 20.50 28.50 5 19.0
8 13

Bukowiec, Radosław
POL 0 1000 Gim Proszówki
5.0 19.00 27.00 5 17.0
9 27

Sionko, Paweł
POL 0 1000 PSP 2
5.0 17.00 24.00 5
19.0
10 7

Wieczorek, Radosław
POL 0 1000 PSP Proszówki
4.5 19.50 28.50 4 13.0
11 31

Karasiński, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
4.5 19.00 28.50 4
17.0
12 14

Turek, Dominik
POL 0 1000 Gim 2
4.5 19.00 27.00 4 20.0
13 46

Szewczyk, Dawid
POL 0 1000 Gim 2
4.0 23.00 32.50 4 22.0
14 22

Wymazała, Szymon
POL 0 1000 Gim Proszówki
4.0 21.00 31.00 4
21.0
15 15

Ostrowski, Maciej
POL 0 1000

Gim 2

4.0 19.00 27.00 4 17.0
16 17

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1
4.0 19.00 26.50 4 20.0
17 20

Mytnik, Adam
POL 0 1000 Gim 1
4.0 18.00 27.00 4
18.0
18 47

Troja, Konrad
POL 0 1000 PSP 5
4.0 18.00 26.00 4 16.0
19 8

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000

PSP 1

4.0 16.50 23.50 4 11.0
20 33

Bielec, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
4.0 15.50 22.00 4
17.0
21 23

Gajek, Szymon
POL 0 1000

PSP 2

4.0 13.50 18.50 4
10.0
22 16

Jaszczyński, Piotr
POL 0 1000

PSP 5

3.5 21.50 30.00 3
18.5
23 42

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 PSP 5
3.5 19.00 25.00 3
14.0
24 45

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
3.5 18.50 26.50 2
12.5
25 21

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000

PSP 5

3.5 17.50 24.50 3 16.5
26 9

Liszka, Sebastian
POL 0 1000 PSP 5A
3.5 14.00 20.00 3 12.0
27 38

Jakubiec, Partycja
POL 0 1000 Gim 1
3.0 20.50 29.00 3 14.0
28 43

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5
3.0 19.50 26.50 3
13.0
29 41

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
3.0 18.00 22.50 3
14.0
30 35

Bienias, Weronika
POL 0 1000 Gim Stanisławice
3.0 16.50 23.00 3
15.0
31 39

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 16.50 22.00 3
14.0
32 28

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
3.0 14.50 21.50 3
13.0
33 11

Jaroszewski, Kamil
POL 0 1000 Gim 1
3.0 13.50 20.00 3
9.0
34 10

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
3.0 13.50 19.00 3
10.0
35 40

Sowa, Kacper
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 13.50 18.00 2
8.0
36 37

Szóstak, Oliwer
POL 0 1000 PSP 5
3.0 12.00 17.00 3
8.0
37 4

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
2.5 19.50 28.00 2 11.0
38 26

Majcher, Kacper
POL 0 1000 Gim 2
2.5 13.50 20.50 2
11.0
39 44

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.5 13.00 18.00 2
9.0
40 6

Marczyk, Sara
POL 0 1000 PSP 1
2.0 16.00 22.50 2
11.0
41 3

Olesiński, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.0 15.00 22.00 2
10.0
42
5

Gadzina, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
2.0 15.00 20.00 2 7.0
43 12

Klisiewicz, Kacper
POL 0 1000 PSP 2
2.0 14.50 20.50 2 10.0
44 29

Łach, Kacper
POL 0 1000 PSP 1
1.5 12.00 16.50 1
4.5

45
19

Nowak, Krystian
POL 0   
1000 PSP 1                  
 1.0 12.00 16.00 1  
3.0
46 32

Mrózek, Mikołaj     
POL 0 1000 PSP 2
1.0 7.00 15.00 0
4.0
47 18

Mężyk, Maciej
POL 0 1000 PSP 2
0.5 13.00 18.00 0
0.5

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.