Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II kolejka II rundy BALS - wyniki

2014-03-26

W niedzielę 23 marca została rozegrana 2 kolejka II rundy Bocheńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki mężczyzn.

W grupie pierwszej swoje mecz wygrał WIERA ZETO po 2:1 z MOSiR-em i WIECZNYM PROBLEMEM. W meczu pomiędzy MOSiR-em a Wiecznym Problemem po zaciętej grze wygrał ten pierwszy 3:0.

W grupie drugiej na prowadzeniu Orły, które wygrały mecz po walkowerze, bo drużyna nie przyjechała a w drugim meczu przegrała z wiceliderem Cookies 1:2. Cookies nie wykorzystał szansy zbliżenia się do lidera, gdyż w ostatnim meczu przegrał z Interem 2:1 i traci 2 punkty do lidera.

II kolejka II rundy 23.03.2014r.


Zespoły

Wynik

AGILA II Połom Duży - ORŁY Targowisko

0 : 3

walkower

MECH BUD TEAM - INTER Bieńkowice

3 : 0

ORŁY Targowisko – COOKIES Drwinia

1 : 2

AGILA II Połom Duży – MECH BUD TEAM

Przełożony

na inny termin

Zespoły

Wynik

WIERA ZETO S.A. Tarnów - MOSiR Bochnia

2 : 1

WIERA ZETO S.A. Tarnów – WIECZNY PROBLEM Łapanów

2 : 1

WIECZNY PROBLEM Łapanów - MOSiR Bochnia

0 : 3

COOKIES Drwinia - INTER Bieńkowice

1 : 2




TABELA

I GRUPA

Miejsce

Nazwa drużyny

ilość meczy

punkty

1.

WIERA ZETO S.A. Tarnów

11

27

2.

PROMIEŃ Bochnia

9

24

3.

MOSiR Bochnia


10

19

4.

WIECZNY PROBLEM Łapanów

10

14

II GRUPA

5.

ORŁY Targowisko

12

21

6.

COOKIES Drwinia

12

19

7.

AGILA II Połom Duży

11

9


8.


MECH BUD TEAM

11


8

9.

INTER Bieńkowice

12

6




KOLEJNE ZMAGANIA
Zawody rozgrywane są w hali widowiskowo-sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni.
Zapraszamy na III kolejkę, która odbędzie się 30 marca 2014r.

Poniżej harmonogram meczy:

DATA 30 marca 2014

BOISKO I

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

  ORŁY Targowisko - MECH BUD TEAM

Godz. 10.00

COOKIES Drwinia - AGILA II Połom Duży

Godz. 11.00

ORŁY Targowisko – INTER Bieńkowice

Godz. 12.00

COOKIES Drwinia – MECH BUD TEAM

BOISKO II

Godzina

Zespoły

Godz. 9.00

PROMIEŃ Bochnia - MOSiR Bochnia

Godz. 10.00

PROMIEŃ Bochnia - WIERA ZETO S.A. Tarnów

Godz. 11.00

MOSiR Bochnia - WIERA ZETO S.A. Tarnów

Godz. 12.00

 INTER Bieńkowice - AGILA II Połom Duży


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.