Popraw wyszczególnione pola...
AAA

II runda Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci.

2014-11-26

We wtorek 25.11.2014 odbyła się II runda Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci, w której wystartowali zawodnicy trenujący w sekcji judo MOSiR i klasach usportowionych w PSP Nr 2. Zawody zgromadziły 76 zawodników, z których duża grupa startowała po raz pierwszy przez co ich występy wzbudziły najwięcej emocji.

IMG_5361IMG_5358 IMG_5368

Zawodnicy tradycyjnie zostali podzieleni na grupy i toczyli pojedynki w formule „każdy z każdym“. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a na wszystkich którzy wytrwali do końca czekała niespodzianka w postaci „deszczu słodyczy“.


Poniżej prezentujemy wyniki i nazwiska wszystkich startujących młodych judoków.
  1. Dominika Możdżeń

  2. Mikołaj Grobliński

2. Filip Możdżeń

3. Mateusz Klasa

3. Kamil Możdżeń


  1. Wiktoria Żabczyńska

  2. Julia Gut


  1. Aleksandra Babicz

  2. Sara Bułat

  3. Magdalena Nawrocka


  1. Zbigniew Zwierniak

  2. Jakub Kubalańca

  3. Kacper Kapka


  1. Bartosz Król

  2. Maciej Ryncarz

  3. Michał Ćwik


  1. Krzysztof Baniak

  2. Igor Dziadowiec

  3. Michał Trojan


  1. Maciej Pruchnicki

  2. Maciej Warchoł


  1. Filip Oleksy

  2. Max Śleziak


  1. Norbert Gądek

  2. Filip Kurtyka

  3. Krzysztof Strzałka


  1. Kamil Kubas

  2. Mikołaj Filipek

  3. Hubert Kaczmarczyk

  4. Mikołaj Nalepka


  1. Aleksandra Ryncarz

  1. Julia Wrona

  2. Jakub Przybyła

  3. Gabriela Filipek


  1. Maciej Bielecki

  2. Karol Kasprzyk

  3. Andżelika Kmiecik


  1. Oskar Głogowski

  2. Oliwer Żelichowski

  3. Jakub Piekarz

3. Dawid Herdan


  1. Maja Twardowska

  2. Gabriela Kowalska

  3. Barbara Hamuda

3. Patrycja Sienkiewicz

3. Klaudia Kowalska


  1. Szymon Deptuch

  2. Dawid Bulanda

  3. Mateusz Wielopolski


  1. Jakub Budzyn

  2. Michał Budzyn

  3. Szymon Mierzwiński


  1. Justyna Wojcieszek

  2. Szymon Mazurkiewicz

  3. Mikołaj Skowronek

  4. Karol Kopacz


  1. Antoni Juszczyk

  2. Maciej Kumor

  3. Hubert Kurtyka


  1. Karol jaglarz

  2. Dawid Kmiecik


  1. Karol Łach

  2. Jakub Pruchnicki

  3. Jakub Pączek

  4. Witold Gajewski

4. Olaf Wojtalik


  1. Paweł Pławecki

  2. Piotr Kmiecik

  3. Aleksandra Gawlik

  4. Kacper Papis


  1. Rafał Gibała

  2. Damian Pławecki

  3. Kacper Kubas


  1. Wiktor Matykiewicz

  2. Sebastian Babicz

  3. Kamil Gawlik

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ - FACEBOOK miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.