Popraw wyszczególnione pola...
AAA

III kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

2013-01-04

Po raz pierwszy w nowym roku, w gościnnych murach PSP Nr 5, spotkali się dzisiaj (tj. 4 stycznia 2013r) młodzi szachiści aby rozegrać III kolejkę Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Nad szachownicami swoje głowy pochyliło 43 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Comiesięcznie rozgrywając 9- rundowe kolejki zdobywają oni cenne punkty, liczące się tak bardzo w klasyfikacji końcowej.

W dzisiejszych rozgrywkach najlepsi byli: na I miejscu uplasowała się Justyna Krcil z Gimnazjum Nr 1 zdobywając 8.5 pkt., druga pozycję wywalczyła Ola Augustyn z Gimnazjum Nr 1, a trzecie miejsce zajął Piotr Żelichowski również z Gimnazjum Nr 1.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga a organizatorem ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki dzisiejszej kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - III runda 2013-01-04/2013-01-04 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.

1

1


Krcil, Justyna

POL

0

1400

Gim 1

8.5

42.00

54.50

8

43.0

2

2


Augustyn, Ola

POL

0

1250

Gim 1

8.5

39.00

52.00

8

43.0

3

22


Żelichowski, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

7.0

41.00

53.50

7

38.0

4

12


Żelichowski, Jakub

POL

0

1000

PSP 2

6.0

42.50

54.50

6

34.0

5

20


Cetnarowski, Jakub

POL

0

1000

Gim 1

6.0

39.50

50.50

6

34.0

6

10


Sionko, Krzysztof

POL

0

1000

Gim 1

6.0

37.00

48.50

6

31.0

7

30


Zajma, Jakub

POL

0

1000

Gim

 Proszówki

6.0

35.50

43.50

6

31.0

8

6


Setlak, Marcin

POL

0

1000

Gim 1

6.0

34.00

46.00

6

29.0

9

41


Jaszczyński, Piotr

POL

0

1000

PSP 5A

5.5

36.50

49.00

5

30.5

10

14


Czarny, Szymon

POL

0

1000

Gim 1

5.5

36.00

48.50

5

29.5

11

42


Turek, Dominik

POL

0

1000

Gim 2

5.5

31.50

42.50

5

27.0

12

39


Kowalczyk, Monika

POL

0

1000

PSP 7

5.5

31.00

41.00

5

28.5

13

4


Kasperski, Wojtek

POL

0

1000

PSP 1

5.0

36.00

45.50

5

25.0

14

33


Seweryn, Kacper

POL

0

1000

Gim 2

5.0

35.00

46.00

5

22.0

15

13


Sionko, Paweł

POL

0

1000

PSP 2

5.0

35.00

42.50

5

27.0

16

5


Bukowiec, Radek

POL

0

1000

PSP

Proszówki

5.0

33.50

44.50

5

26.0

17

35


Szewczyk, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

5.0

32.00

40.50

5

22.0

18

11


Kamionka, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

5.0

25.00

33.50

5

21.0

19

32


Jakubiec, Patrycja

POL

0

1000

Gim 1

4.5

35.00

44.00

4

24.5

20

16


Ostrowski, Maciej

POL

0

1000

Gim 2

4.5

31.00

42.00

4

23.5

21

38


Widełka, Konrad

POL

0

1000

Gim 2

4.5

31.00

41.00

3

22.5

22

24


Mizur, Adam

POL

0

1000

Gim 1

4.5

29.00

37.50

4

19.0

23

19


Reguła, Karolina

POL

0

1000

PSP 7

4.5

24.50

30.00

4

17.5

24

9


Miękina, Norbert

POL

0

1000

Gim 2

4.0

33.50

43.00

4

22.0

25

15


Buczek, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

4.0

31.50

43.50

3

23.5

26

17


Klasa, Radosław

POL

0

1000

Gim 1

4.0

31.50

40.00

2

20.0

27

21


Gardziel, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

4.0

30.50

39.50

3

22.0

28

25


Rzepecki, Filip

POL

0

1000

PSP 5

4.0

28.00

36.00

4

18.0

29

40


Parda, Jan

POL

0

1000

PSP 5A

4.0

28.00

36.00

3

18.0

30

43


Wysokiński, Mateusz

POL

0

1000

PSP 2

4.0

26.50

34.50

2

19.5

31

29


Mroczek, Albert

POL

0

1000

PSP 1

4.0

25.50

32.00

4

18.0

32

37


Machaj, Jakub

POL

0

1000

PSP 7

4.0

25.00

31.00

3

14.0

33

7


Bajda, Patryk

POL

0

1000

Gim 2

4.0

23.50

31.50

3

16.0

34

36


Zastawniak, Filip

POL

0

1000

PSP 1

3.5

29.00

37.00

3

20.5

35

31


Rogusz, Michał

POL

0

1000

PSP 5A

3.5

27.00

34.00

3

17.5

36

27


Szot, Patryk

POL

0

1000

PSP 5

3.0

30.50

38.00

2

15.0

37

23


Drożdż, Michał

POL

0

1000

PSP 5

3.0

30.00

35.50

2

12.0

38

34


Karasiński, Dawid

POL

0

1000

PSP 5

3.0

29.50

38.50

2

19.5

39

26


Płachcińska, Monika

POL

0

1000

Gim 1

3.0

29.00

38.00

2

12.0

40

3


Tabor, Michał

POL

0

1000

PSP 1

3.0

27.00

35.50

3

17.0

41

8


Trojan, Konrad

POL

0

1000

PSP 5A

3.0

26.00

32.00

1

12.5

42

18


Kieroński, Adrian

POL

0

1000

PSP 1

2.5

24.50

31.00

1

10.0

43

28


Bober, Franciszek

POL

0

1000

PSP 1

1.0

26.50

33.50

0

5.0

 

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.