Popraw wyszczególnione pola...
AAA

III runda Bocheńskiej Ligi Judo- wyniki.

2012-11-12

W czwartek 8 listopada 2012r na Sali Judo przy ulicy Wojska Polskiego 1 odbyła się III runda Bocheńskiej Ligi Judo.

W zawodach wystartowało 79  zawodników trenujących w bocheńskiej sekcji, klasach usportowionych działających przy PSP nr 2 w Bochni oraz zaproszeni goście z „Grota” Kraków. Walki rozgrywane były systemem grupowym „każdy z każdym”. Turniej tradycyjnie zgromadził liczną grupę sympatyków naszego sportu, którzy dzielnie dopingowali wszystkich startujących zawodników.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki.

1.       Rafał Gibała

2.       Oskar Gabor

3.       Maciej Jachym

4.       Szymon Łaptaś

5.       Krzysztof Strzałka





1.       Oliwer Żelichowski

2.       Hubert Kurtyka

3.       Emil Pilch





1.       Filip Kurtyka

2.       Dawid Imiołek

3.       Antoni Juszczyk

4.       Kacper Kawula





1.       Michał Michniak

2.       Igor Dziadowiec

3.       Michał Trojan

4.       Dawid Kmiecik

5.       Damian Kaszak





1.       Agata Kluz

2.       Maja Twardowska

3.       Aleksandra Ryncarz





1.       Wiktoria Żabczyńska

2.       Izabela Wszołek





1.       Radosław Marzec

2.       Wiktor Matykiewicz

3.       Kacper Sychta



1.       Maciej Kumor

2.       Piotr Olesiński



1.       Karol Jaglarz

2.       Sebastian Łaptaś

3.       Mateusz Błoniarczyk

4.       Michał Lipold



1.       Radosław Kowalski

2.       Krzysztof Baniak

3.       Jakub Szaraj

4.       Kacper Dobaj



1.       Kamil Kubas

2.       Mikołaj Filipek

3.       Kacper Gabor

4.       Kacper Węgrzyn



1.       Kinga Maderska

2.       Maciej Ryncarz



1.       Zuzanna Koprowska

2.       Alicja Madej

2.       Julia Cabak



1.       Oliwia Wątorek

2.       Julia Gut



1.       Kacper Kubas

2.       Dawid Jurek

3.       Maciej Dębosz

4.       Zbigniew Fruga

5.       Jakub Czarny



1.       Marcin Brzeżański

2.       Jakub Fijał

3.       Sebastian Babicz

4.       Hubert Dziadowiec



1.       Maciej Mróz

2.       Kamil Krzyszkowski

3.       Kamil Kaczmarczyk



1.       Karol Kowalski

2.       Mateusz Pławecki

3.       Jakub Rynduch



1.       Bartosz Więcek

2.       Mateusz Strzałka

3.       Jakub Szlęzak



1.       Adrian Kozak

2.       Kacper Bilik

3.       Kamil Załupski



1.       Kevin Król

2.       Norbert Gądek

3.       Konrad Wołowczyk

4.       Mateusz Włudyka

5.       Jakub Kasprzyk



1.       Jakub Nosalski

2.       Dawid Buczek

3.       Kamil Wieja

4.       Jan Jachym



1.       Krzysztof Kozak

2.       Maciej Adamczyk

3.       Radosław Korpała

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.