Popraw wyszczególnione pola...
AAA

IV Turniej Grup Naborowych Piłki Ręcznej Chłopców zakończony!

2012-06-13

           W dniu 12.06.2012 r. odbyła się IX, ostatnia w tym roku szkolnym kolejka IV TURNIEJU GRUP NABOROWYCH w piłce ręcznej chłopców.

SDC10308.JPGSDC10297.JPG


          W zawodach uczestniczyły bocheńskie podstawówki: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4 i PSP nr 5. Zawodnicy z zespołów walczyli niezwykle ambitnie, aby ich drużyny zwyciężyły. Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło „piątce”, drugie zajęła „dwójka”, trzecie „czwórka”, a ostatnie „jedynka”. Po rozegraniu dziewięciu turniejów ostateczna klasyfikacja jest następująca: I miejsce PSP nr 5 (wygrała wszystkie spotkania w turniejach), II miejsce zajęła PSP nr 2, III PSP nr 4 i IV miejsce PSP nr 1.

SDC10329.JPG
Wszyscy uczestnicy IV Turnieju Grup Naborowych Piłki Ręcznej Chłopców

SDC10332.JPG
Zwycięska drużyna PSP nr 5
ze swoim trenerem i nauczycielem Michałem Golińskim



Drużynom po zakończonym turnieju dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda wręczyła pamiątkowe dyplomy i piłki. Zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowe koszulki. Dodatkowo dyplomy otrzymali: najlepszy strzelec TOMASZ MROCZEK ze Szkoły Podstawowej nr 5 (61 bramek w 9 turniejach!), najlepszy bramkarz KACPER ŁĄCKI również ze Szkoły Podstawowej nr 5. Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrany został JAKUB POLAŃSKI ze Szkoły Podstawowej nr 2. Następna edycja rozpocznie się po wakacjach!!!! Zapraszamy!!!!

Spotkania Wyniki

SP nr 1 – SP nr 2 3 – 6

SP nr 4 – SP nr 5 4 – 10

SP nr 2 – SP nr 4 7 – 2

SP nr 4 – SP nr 1 5 – 1

SP nr 5 – SP 2 11 – 1

SP nr 1 – SP nr 5 2 – 12

 

Tabela IX turnieju

Drużyna

Bramki

+/-

PUNKTY

I miejsce SP nr 5

33 – 7

+ 26

4

II miejsce SP nr 2

13 – 16

-3

3

III miejsce SP nr 4

11 – 18

- 7

2

IV miejsce SP nr 1

6 – 23

- 17

1

Tabela po IX turniejach

Drużyna

Bramki

+/-

PUNKTY

I miejsce SP nr 5

271 – 40

+ 231

36

II miejsce SP nr 2

138 – 132

+ 6

26

III miejsce SP nr 4

116 – 155

- 39

18

IV miejsce SP nr 1

47 – 229

- 182

9

 

NAJLEPSI STRZELCY po IX turniejach

  1. MROCZEK TOMASZ 61– SP nr 5

  2. POLAŃSKI JAKUB 59 – SP nr 2

  3. GUMUŁA Filip 53 – SP nr 5

  4. SAMEK Bartek 46 – SP nr 5

  5. WOŹNIAK Kacper 22– SP nr 2

  6. PAWEŁEK Tomasz 18– SP nr 4

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.