Popraw wyszczególnione pola...
AAA

IV kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej za nami.

2016-01-11

W piątek 8 stycznia w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni odbyła się IV kolejka Bocheńskiej Międzyszkolnej  Ligi Szachowej.

IMG_7956 IMG_7951 IMG_7960

W rozgrywkach wzięło udział 43 graczy, którzy rozegrali 7-rundową kolejkę podczas której zdobywali kolejne punkty do klasyfikacji końcowej.

Najlepszymi graczami tej kolejki okazali się:

  • Żelichowski Jakub - Gimnazjum Nr 1
  • Daniec Szczepan - Gimnazjum Nr 1
  • Mytnik Adam - Gimnazjum Nr 1

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki IV kolejki:

Międzyszkolna Liga Szachowa - IV runda 2016-01-08/2016-01-08  Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 31

Żelichowski, Jakub
POL 0 1000 Gim 1
7.0 21.50 28.00 7
28.0
2 8

Daniec, Szczepan
POL 0 1000 Gim 1 5.5 23.50 33.50 5
22.0
3 2

Mytnik, Adam
POL 0 1000

Gim 1

5.5 22.00 30.50 5
23.0
4 40

Tokarz, Kacper
POL 0 1000 Gim 1
5.5 20.50 29.00 5 23.0
5 43

Goc, Daniel
POL 0 1000 V Gim
5.0 22.00 31.50 4
23.0
6 30

Karasiński, Dawid
POL 0 1000

Gim 2

5.0 21.50 31.50 5
21.0
7 32

 Świątek, Kacper
POL 0 1000 V Gim
5.0 20.50 28.50 5 22.0
8 28

Kieroński, Adrian
POL 0 1000 Gim 1
5.0 18.50 25.00 5
18.0
9 34

Mroczek, Tomasz
POL 0 1000 Gim 2
4.5 23.00 33.00 4
23.0
10 41

Jaszczyński, Piotr
POL 0 1000 PSP 5
4.5 19.50 27.50 3
18.5
11 11

Kowalczyk, Monika
POL 0 1000 Gim 2
4.0 20.50 28.50 4
15.0
12 20

Musiał, Patryk
POL 0 1000 Gim2
4.0 19.50 27.50 4 17.0
13 1

Sionko, Paweł
POL 0 1200 Gim 1
4.0 19.00 25.50 4 18.0
14 3

Liszka, Maksymilian
POL 0 1000 PSP 5A
4.0 17.50 25.00 3
14.0
15 13

Serafin, Jakub
POL 0 1000

Gim1

4.0 17.50 24.50 4
14.0
16 23

Gajek, Szymon
POL 0 1000 PSP 2
4.0 17.50 24.00 3
16.0
17 24

Sitko, Krzysztof
POL 0 1000 PSP 1
4.0 17.00 22.50 3
12.0
18 12

Maciejowski, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 16.50 23.50 4
16.0
19 25

Jędrzejek, Sebastian
POL 0 1000 Gim 2
4.0 16.00 22.00 4
16.0
20 26

Zięba, Bartosz
POL 0 1000 PSP 5
4.0 15.50 21.50 4
13.0
21 37

Wysokiński, Mateusz
POL 0 1000 Gim 1
4.0 15.00 20.50 4
14.0
22 16

Szewczyk, Marcel
POL 0 1000 PSP 5
3.5 17.00 24.00 3
12.0
23 36

Trojan, Konrad
POL 0 1000 PSP 5
3.5 16.50 23.50 3
12.0
24 9

Stawicki, Rafał
POL 0 1000 PSP 1
3.0 20.50 28.50 3
15.0
25 29

Liszka, Sebastian
POL 0 1000

PSP 2

3.0 16.50 23.00 3 10.0
26 27

Gajewski, Witold
POL 0 1000 PSP 5A
3.0 20.00 27.00 3
17.0
27 33

Błoniarczyk, Mateusz
POL 0 1000 PSP 1
3.0 17.50 24.50 3 15.0
28 39

Rzepecki, Filip
POL 0 1000 Gim 1
3.0 17.00 23.00 3
14.0
29 5

Żelichowski, Oliwer
POL 0 1000 PSP 2
3.0 16.00 22.50 3
12.0
29
42

Herdan, Dawid
POL 0 1000 PSP 2
3.0 16.00 22.50 3
12.0
30 35

Kasperski, Antoni
POL 0 1000 PSP 1A
3.0 13.50 19.00 2
11.0
31 14

Rogusz, Michał
POL 0 1000 PSP 5
2.5 16.50 23.50 2
13.5
32 18

Mrózek, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 2
2.5 15.50 21.00 1
6.0
33 17

Wolnik, Iwo
POL 0 1000 PSP 2A
2.5 14.50 20.50 2
10.0
34 21

Mrożek, Sebastian
POL 0 1000 PSP 1
2.5 14.50 20.00 2
10.0
35 7

Parda, Jan
POL 0 1000 PSP 5
2.5 14.00 20.00 2
8.5
36 15

Gardziel, Tomasz
POL 0 1000 PSP 2A
2.5 11.50 16.00 2
6.5
37 19

Cisło Jakub
POL 0 1000 Gim 2
2.0 17.50 24.50 1
7.0
38 10

Brzegowy, Mikołaj
POL 0 1000 PSP 5
2.0 16.00 24.00 2
7.0
39
38

Kolarz, Karolina
POL 0 1000 V Gim
2.0 15.50 20.50 1
10.0
40
6

Nowak, Miłosz
POL
0
1000
PSP 7A
2.0
15.50
20.50
1
6.0
41
22

Mucha, Adrianna
POL
0
1000
PSP 5
2.0
15.00
21.00
0
6.0
42  


Olesiński, Michał    
POL
0  
1000
PSP 5
1.0
18.00
27.00
1    
7.0 

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.