Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Igrzyska Młodzieży Szkolnej rozpoczęte!

2012-09-18
        Indywidualnymi Biegami Przełajowymi Dziewcząt i Chłopców rozpoczęto wczoraj (17.09.2012) cykl Miejskich Zawodów Sportowych, rozgrywanych corocznie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

IMG_3829.jpg

       Do rywalizacji stanęli uczniowie bocheńskich szkół podstawowych, klas: IV, V i VI. Dziewczęta  miały do pokonania dystans 800 m, chłopcy 1000. Walczono o możliwość wejścia do zawodów powiatowych, które odbędą się już 27 września w Łapanowie. Szansę mieli tylko zdobywcy pierwszych 6 miejsc w każdej kategorii wiekowej. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie PSP nr 5, z których aż 11 biegaczy zakwalifikowało się do dalszego etapu.

Na pochwałę zasługują koledzy i koleżanki biegaczy, którzy wspaniale dopingowali swoich szkolnych kolegów, co niewątpliwie zagrzewało ich do walki.

- Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w zawodach za wielki entuzjazm i bardzo dobrą sportową postawę oraz ich opiekunom za przygotowanie dzieci do opisywanych zmagań - mówi dyrektor MOSiR Sabina Bajda - Przypominamy, że odbywające się co roku zawody kończą się finałami wojewódzkimi.-

IMG_3882.jpg

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Poniżej podajemy miejsca zajęte przez młodych biegaczy, którzy awansowali do zawodów powiatowych.

DZIEWCZĘTA

KLASA IV

  1. Joanna Pawłowska  - PSP nr 5

  2. Łucja Chowańska - PSP nr 5

  3. Izabela Kłósek - PSP nr 5

  4. Gabriela Leśniowska - PSP nr 2

  5. Sara Marczyk - PSP nr 1

  6. Edyta Kolasa - PSP nr 2



KLASA V

  1. Dorota Świercz - PSP nr 1

  2. Wiktoria Broś - PSP nr 7

  3. Sylwia Król - PSP nr 5

  4. Oliwia Komasa - PSP nr 1

  5. Dagmara Hamielec- PSP nr 5

  6. Natalia Siepierowska - PSP nr 2

     

KLASA VI

  1. Marlena Bachula - PSP nr 7

  2. Anna Rosiek - PSP nr 1

  3. Zuzanna Rojek - PSP nr 2

  4. Magdalena Krzywda - PSP nr 7

  5. Wiktoria Dzięgielewska - PSP nr 7

  6. Oliwia Gorczyca - PSP nr 1



CHŁOPCY

KLASA IV

  1. Jakub Kleszcz - PSP nr 4

  2. Kacper Gajli - PSP nr 5

  3. Michał Furtak - PSP nr 5

  4. Piotr Michalczyk - PSP nr 1

  5. Tomasz Olchawa - PSP nr 2

  6. Wojciech pechciński - PSP nr 2

     

KLASA V

  1. Wojtek Kasperski - PSP nr 1

  2. Hubert Knap - PSP nr 1

  3. Kamil Pudełek - PSP nr 5

  4. Rafał Góral - PSP nr 7

  5. Patryk Dymura - PSP nr 5

  6. Gabriel Krawczyk - PSP nr 4



KLASA VI

  1. Andrzej Michalczyk - PSP nr 5

  2. Szymon Lekki - PSP nr 1

  3. Jakub Całka - PSP nr 1

  4. Jakub Mazur - PSP nr 7

  5. Michał Godula - PSP nr 5

  6. Arek Kustosz - PSP nr 4

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.