Koszykarki w Nowym Targu

2012-11-05

W sobotę 3 listopada koszykarki MOSiR Bochnia (rocznik 98) rozegrały ligowy mecz małopolskiej ligi kadetek w Nowym Targu.

Po wyrównanym spotkaniu, a nawet prowadzeniu 9 punktami po II kwartach, słaba dyspozycja  i skuteczność w ostatniej kwarcie spowodowały naszą porażkę 71:61. W kwartach: I 13:22, II 19:19, III 19:12, IV 20:8.
- Mecz w Nowym Targu miał dwa oblicza. Pierwsza połowa zagrywa bardzo dobrze, druga dużo słabiej w obronie i z niską skutecznością w ataku - ocenia trener Witold Jodłowski - Około 30% celności rzutów.-

Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Agnieszka Lekka 10 pkt, Anna Marczyk 14 pkt, Migdał Edyta 10 pkt, Dominika Dziwota 10 pkt, Katarzyna Jawień 6 pkt, Magdalena Żelichowska 4 pkt, Karolina Brzegowa 2 pkt, Kamila Gajek 2 pkt.
Grały, ale punktów nie zdobyły: Justyna Bajda, Joanna Piwowarczyk, Natalia Zaleńska, Gabriela Śliwczyńska.

Trenerzy: W. Jodłowski, P. Lizak.