Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Licealiada Młodzieży w szachach dziewcząt i chłopców - wyniki.

2015-02-06

W gościnnych murach Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni młodzi szachiści spotkali się na Zawodach Powiatowych Powiatu Bocheńskiego w Szachach Dziewcząt i Chłopców rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży.

W rozgrywkach wzięło udział  44 graczy (23 chłopców i 21 dziewcząt) szkół średnich powiatu bocheńskiego.

Do zawodów  przystąpili uczniowie szkół: ZS Nr 1 w Bochni, II LO w Bochni, ZS Nr 3 w Bochni, ZS Nr 2 w Bochni, ZS Dąbrowica, I LO w Bochni.

Po 7 -rundowych pojedynkach w kategorii dziewcząt i chłopców zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy uzyskali awans do kolejnego etapu rozgrywek, którym w tym przypadku są Finały Wojewódzkie.

3 najlepszych graczy w kategorii dziewcząt i chłopców już 11 lutego 2015r. w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu skonfrontuje swoje umiejętności z przeciwnikami pozostałych powiatów województwa małopolskiego.

 Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochnia a otrzymali je z rąk dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda.

Organizatorem zawodów z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w w Bochni. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Wojciech Tabor.


Najlepszymi graczami Powiatu Bocheńskiego są:

KATEGORIA DZIEWCZĄT


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

1

Krcil Justyna

I LO Bochnia

2

Paczek Anna

II LO Bochnia

3

Janus Wioleta

ZS Nr 3 Bochnia



KATEGORIA CHŁOPCÓW


MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

1

Mirski Michał

ZS Nr 1 Bochnia

2

Rudnik Damian

ZS Nr 3 Bochnia

3

Rysak Mateusz

ZS Nr 1 Bochnia



Poniżej podajemy szczegółowe wyniki tych rozgrywek:

 Licealiada Młodzieży Szachowa Dziewcząt-  2015-02-04/2015-02-04 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1
III
Krcil, Justyna
POL 0 1400 I LO Bochnia
7.0 21.50 27.50 7
28.0
2 7

Paczek, Anna
POL 0 1000 II LO Bochnia
5.5 21.00 30.50 5
22.5
3 10

Janus, Wioleta
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
5.0 20.00 29.50 5
21.0
4 19

Szustka, Ewelina
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
5.0 20.00 28.50 5 23.0
5 4

Janicka, Kamila
POL 0 1000 II LO Bochnia
4.5 19.50 27.50 4
17.5
6 16

Pustułka, Agata
POL 0 1000 ZS Nr 1 Bochnia
4.0 20.00 28.50 4
17.0
7 13

Pikula, Gabriela
POL 0 1000 ZS Nr 1 Bochnia
4.0 19.00 27.50 4
16.0
8 3

Żołna, Justyna
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
4.0 17.00 21.50 4
14.0
9 5

Marcińczak, Aneta
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
4.0 16.00 23.00 3
14.5
10 21

Duda, Agnieszka
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
3.5 21.50 29.50 2
19.5
11 15

Janus, Monika
POL 0 1000 ZS Dąbrowica
3.5 20.00 28.00 3
16.5
12 9

Korba, Sylwia
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
3.5 18.50 27.00 3
15.5
13 18

Oleksy, Partycja
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
3.5 17.00 23.50 3
12.5
14 17

Piątkiewicz, Beata
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
3.0 17.50 23.50 2
10.0
15 14

Dobranowska, Olga
POL 0 1000 II LO Bochnia
3.0 17.00 23.00 2
10.5
16 20

Krawczyk, Alicja
POL 0 1000 ZS Nr 1 Bochnia
3.0 16.00 22.50 2
11.0
17 12

Fielek, Olga
POL 0 1000 ZS Dąbrowica
3.0 16.00 21.00 2
13.0
18 8

Fojut, Wioletta
POL 0 1000 ZS Dąbrowica
3.0 14.00 18.50 3
10.0
19 6

Płachcińska, Monika
POL 0 1000 I LO Bochnia
2.0 17.00 21.50 1
5.0
20 2

Zycha, Klaudia
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
2.0 14.50 20.00 1
7.0
21 11

Drabik, Izabela
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
1.0 14.50 23.00 0
4.0


























ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.


Licealiada Młodzieży Szachowa Chłopców -  2015-02-04/2015-02-04 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1
I+
Mirski, Michał
POL 0 2100 ZS Nr 1 Bochnia
6.5 22.00 31.00 6
25.5
2 13

Rudnik, Damian
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
6.0 20.00 27.50 6 24.0
3 8

Rysak, Mateusz
POL 0 1000 ZS Nr 1 Bochnia
5.5 23.00 32.00 5
24.5
4 15

Witkowski, Robert
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
5.0 21.00 30.00 5 20.0
5 9

Pławecki, Jakub
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
5.0 18.00 25.00 5 18.0
6 2
III
Żurawski, Damian
POL 0 1600 ZS Nr 1 Bochnia
4.0 20.00 27.50 4
15.0
7 19

Zając, Piotr
POL 0 1000 I LO Bochnia
4.0 19.00 28.50 3
15.0
8 4
V
Rysak, Damian
POL 0 1200 ZS Nr 1 Bochnia
4.0 18.50 28.00 4
16.0
9 3
III
Lekki, Norbert
POL 0 1600 ZS Nr 1 Bochnia
4.0 18.50 27.00 4
18.0
10 22

Kutyba, Mateusz
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
4.0 18.00 26.00 4
16.0
11 7

Gierczak, Kamil
POL 0 1000 I LO Bochnia
3.5 21.00 29.00 3
16.5
12 20

Zięba, Dawid
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
3.5 19.50 27.00 3
17.5
13 21

Habryło, Daniel
POL 0 1000 I LO Bochnia
3.0 17.00 24.00 3
14.0
14 17

Opaliński, Dawid
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
3.0 17.00 23.50 3
13.0
15 5

Olszański, Paweł
POL 0 1000 II LO Bochnia
3.0 16.00 23.50 3
14.0
16 10

Bigas, Piotr
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
3.0 15.50 21.50 2
12.0
17 14

Rzeźnik, Tomasz
POL 0 1000 II LO Bochnia
3.0 15.50 21.00 2
9.0
18 12

Synowiec, Tomasz
POL 0 1000 I LO Bochnia
3.0 14.50 22.00 3
10.0
19 6

Milewski, Mariusz
POL 0 1000 ZS Nr 3 Bochnia
3.0 11.50 16.50 3
9.0
20 18

Pawlik, Adam
POL 0 1000 ZS Nr 2 Bochnia
2.5 13.50 18.00 1
8.5
21 16

Mroczek, Radosław
POL 0 1000 I LO Bochnia
2.0 15.50 23.00 1
7.0
22 11

Bzdyl, Szymon
POL 0 1000 ZS Dąbrowica
2.0 15.00 20.00 1
6.0
23 23

Kasprzyk, Kamil
POL 0 1000 ZS NR 2 Bochnia
1.5 14.00 21.50 0
7.5

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

.



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.