MOSiR Bochnia zdeklasował zespół MKS Biłgoraj.

2014-10-20

W 3. kolejce II ligi piłki ręcznej mężczyzn MOSiR Bochnia zmierzył się przed własną publicznością z beniaminkiem MKS Biłgoraj.

10

Bocheńska drużyna była faworytem tego spotkania i nie zawiodła oczekiwań wiernych fanów szczypiorniaka wygrywając 39:19 (19:10).

Rozegrane w Bochni spotkanie było jednostronnym widowiskiem. Po 5 minutach meczu prowadziliśmy 4:0 co mogło zapowiadać efektowne zwycięstwo, ale następne minuty szybko zweryfikowały te plany ponieważ w 12 minucie goście doprowadzili do remisu 6:6. Jak się okazało było to wszystko na co była stać ambitnie grający zespół z Biłgoraja. Kolejne minuty gry to już zdecydowana dominacja naszego zespołu, który spokojnie i systematycznie zyskiwał przewagę bramkową.

Mecz zakończył się wysokim wynikiem i zdobyczą kolejnych punków, co cieszy zawodników i zapewne wielu kibiców, którzy kolejny raz licznie stawili się na bocheńskiej hali.

- Wygrała lepsza drużyna, mająca większe doświadczenie, popełniająca mniej błędów w ataku – krótko podsumował Janusz Ćwikła, opiekun MKS-u Biłgoraj. – Stało się jak się stało i wynik jest jaki jest – dodał.

- Kilka razy bardzo dobrze zafunkcjonował atak szybki, momentami poprawnie zachowywaliśmy się w obronie, a to stworzyło tą przewagę. – wyliczał Ryszard Tabor.

- Na początku zagraliśmy troszeczkę nerwowo w obronie i w ataku – przyznał bramkarz MOSiR-u Tomasz Węgrzyn.. – Jednak później, z minuty na minute rozkręcaliśmy się i udało nam się uzyskać przewagę. -

Skład MOSiR Bochnia : Węgrzyn, Serwatka, Gut – Zubik 7, Król 6, Spieszny 5, Bujak 4, Pach 4, Wąsik 4, Imiołek 3, Janas 2, Najuch 2, Kozioł 1, Pamuła 1, Kokoszka, Tacik.

Skład MKS Biłgoraj : Blicharz, Kuczyński – Samoszczuk 9, Maciocha 3, Baryła 2, Bielak 2, Płatek 1, Popowicz 1, Żbikowski 1, Bednarz.

Kary: MOSiR – 6 min, MKS – 4 min

Rzuty karne: MOSiR – 2/2, MKS – 2/4

Zdjęcia z meczu autorstwa Tomasza Stodolnego/Bochnianin.pl
Polecamy też relację i zdjęcia na sportomaksie.pl

NASTĘPNY MECZ RÓWNIEŻ W BOCHNI!
W najbliższą sobotę 25 października również zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej, gdzie nasi szczypiorniści gościć będą zawodników AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce. Mecz na pewno nie będzie należał do łatwych ale mając  tak wspaniałą publiczność - wszyscy liczymy na wygraną. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30. ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH, SPORTOWYCH EMOCJI!

SPONSORAMI DRUŻYNY MOSiR BOCHNIA W TEGOROCZNYCH ROZGRYWKACH SĄ:

_cid_3A57B64E53644CEF9912B00B1008E205_MACIUSZEK
Kopalnia_Soli.JPGimg_0a image25961

BILETY DO NABYCIA

Bilety można nabyć na miejscu rozgrywek w Hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni - pół godziny przed zapowiadanym spotkaniem.
Cena: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (dla młodzieży uczącej się do 26 roku życia za okazaniem legitymacji).