Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Mikołaj odwiedził młodych szachistów.

2012-12-06

W dniu dzisiejszym, tj, 6 grudnia 2012r, jak na ten szczególny dzień przystało, Mikołaj odwiedził młodych bocheńskich szachistów, którzy w gościnnych murach PSP Nr 5 w Bochni spotkali się aby rozegrać Mikołajkowy Turniej Szachowy. Turniej ten był równocześnie II kolejką Bocheńskiej Ligi Szachowej dlatego punkty w nim zdobyte zaliczane są do klasyfikacji generalnej BLJ.

W dzisiejszych rozgrywkach, z uwagi na wyjątkowość tego dnia, szachiści podzieleni na 3 kategorie: dziewczęta, chłopcy szkoły podstawowe i chłopcy szkoły gimnazjalne, starali się wypaść jak najlepiej, gdyż oprócz bardzo cennych punktów czekały na nich pamiątkowe dyplomy oraz drobne okazjonalne upominki.

Trzech najlepszych graczy z każdej kategorii, z rąk Burmistrza Tomasza Przybyło i dyr. PSP Nr 5 Jerzego Sumary odebrali gratulacje oraz pamiątkowe nagrody. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki od Św. Mikołaja. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga.

Organizatorem comiesięcznych rozgrywek Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia a rozgrywki organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasta Bochnia.

Poniżej podajemy dzisiejszych zwycięzców:

DZIEWCZĘTA

I miejsce - Aleksandra Augustyn    Gim Nr 1

II miejsce -  Justyna Krcil               Gim Nr 1

III miejsce -  Monika Kowalczyk     PSP Nr 7

CHŁOPCY SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce - Jakub Żelichowski        PSP Nr 2

II miejsce - Radosław Bukowiec   PSP Proszówki

III miejsce - Mateusz Wysokiński  PSP Nr 2

CHŁOPCY SZKOŁY GIMNAZJALNE

I miejsce -  Krzysztof Sionko       Gim Nr 1

II miejsce - Piotr Żelichowski       Gim Nr 1

III miejsce - Jakub Cetnarowski   Gim Nr 1

GRATULUJEMY!

Międzyszkolna Liga Szachowa - II runda 2012-12-06/2012-12-06 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 8

Augustyn, Aleksandra

POL

0

1000

Gim 1

8.0

44.00

54.00

8

40.0

2

32


Krcil, Justyna

POL

0

1000

Gim 1

7.5

39.00

49.50

7

36.5

3

3


Sionko, Krzysztof

POL

0

1400

Gim 1

7.0

40.00

51.50

7

42.0

4

26


Żelichowski, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

6.5

39.50

51.00

6

35.5

5

3


Żelichowski, Jakub

POL

0

1000

PSP 2

6.5

37.00

49.00

6

34.5

6

15


Cetnarowski, Jakub

POL

0

1000

Gim 1

6.5

34.50

44.50

6

30.0

7

28


Czarny, Szymon

POL

0

1000

Gim 1

6.0

36.50

47.00

6

30.0

8

33


Bukowiec, Radosław

POL

0

1000

PSP Prosz.

6.0

33.00

43.00

6

28.0

9

23


Wysokiński, Mateusz

POL

0

1000

PSP 2

5.5

36.50

46.50

5

28.0

10

25


Biernat, Bartosz

POL

0

1000

Gim 1

5.5

33.00

44.50

5

28.0

11

29


Miękina, Norbert

POL

0

1000

Gim 2

5.0

36.50

46.50

5

27.0

12

24


Świątek, Kacper

POL

0

1000

PSP 1

5.0

34.50

44.00

5

25.0

13

9


Szewczyk, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

5.0

31.00

41.00

4

23.0

14

4


Kowalczyk, Monika

POL

0

1000

PSP 7

5.0

31.00

39.50

5

22.0

15

30


Gardziel, Piotr

POL

0

1000

Gim 1

5.0

29.50

37.50

4

22.0

16

13


Karasiński, Dawid

POL

0

1000

PSP 5

4.5

39.50

50.50

4

27.0

17

10


Ostrowski, Maciej

POL

0

1000

Gim 2

4.5

36.50

48.00

4

28.5

18

22


Zajma, Jakub

POL

0

1000

Gim Prosz.

4.5

34.00

44.50

4

27.5

19

36


Mroczek, Radek

POL

0

1000

Gim 1

4.0

32.00

41.50

4

24.0

20

18


Seweryn, Kacper

POL

0

1000

Gim 2

4.5

32.00

41.50

4

19.5

21

11


Kamionka, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

4.5

31.00

41.00

4

23.5

22

17


Buczek, Dawid

POL

0

1000

Gim 2

4.5

28.50

39.00

4

22.0

23

40


Rogusz, Michał

POL

0

1000

PSP 5A

4.5

27.00

34.50

4

22.0

24

1


Jaszczyński, Piotr

POL

0

1000

PSP 5A

4.5

26.50

35.00

4

20.0

25

25


Rzepecki, Filip

POL

0

1000

PSP 5

4.0

30.00

39.00

3

20.0

26

14


Broniak, Krzysztof

POL

0

1000

Gim 2

4.0

25.00

34.50

4

15.0

27

31


Widełka, Konrad

POL

0

1000

Gim 2

3.5

33.00

42.00

2

21.0

28

5


Turek, Dominik

POL

0

1000

Gim 2

3.5

30.00

38.50

3

17.0

29

29


Machaj, Jakub

POL

0

1000

PSP 7

3.5

29.50

38.50

3

14.0

30

27


Drożdż, Michał

POL

0

1000

PSP 5A

3.5

29.50

36.50

2

20.0

31

21


Kieroński, Adrian

POL

0

1000

PSP 1

3.5

26.00

33.50

2

17.0

32

32


Jakubiec, Patrycja

POL

0

1000

Gim 1

3.5

24.50

31.50

3

15.0

33

16


Tabor, Michał

POL

0

1000

PSP 1

3.0

29.00

37.50

3

13.0

34

20


Szot, Patryk

POL

0

1000

PSP 5

3.0

28.00

35.00

3

16.0

35

37


Trojan, Konrad

POL

0

1000

PSP 5A

3.0

25.00

32.50

2

16.0

36

12


Bajda, Patryk

POL

0

1000

Gim 2

2.5

23.50

33.00

1

8.0

37

34


Piotrowski, Filip

POL

0

1000

Gim 1

2.5

22.00

29.00

2

5.5

38

2


Reguła, Karolina

POL

0

1000

PSP 7

2.5

21.50

28.00

2

11.0

39

39


Mizur, Adam

POL

0

1000

Gim 1

2.0

27.00

36.00

2

14.0

40

7


Płachcińska, Monika

POL

0

1000

Gim 1

2.0

23.00

30.50

1

12.0

 

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.