Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Mikołajkowy Turniej judo zakończony.

2009-12-13

Z roku na rok Mikołajkowy Turniej Judo w Bochni cieszy się coraz większa popularnością i to nie tylko wśród wychowanków bocheńskiej sekcji judo ale również wśród innych klubów naszego kraju.

Tegoroczny turniej zgromadził na sali sportowej w budynku MOSiR (w sobotę 12 grudnia 2009r) aż 158 zawodników z 7 klubów: UKS Wolbrom, “ŻAK” Kielce, KJ AZS Opole, “SOKÓŁ” Tuchów, “GROT” Kraków, UKS MULTI 75 KILLERS Kraków oraz MOSiR Bochnia.

Walczącym bacznie przyglądał się Japończyk NISHIKAWA YOUICHI, trener o dużym doświadczeniu.

Wszystkie walki zawodów były widowiskowe i wzbudzały sporo emocji zarówno wśród samych walczących jak również wśród licznie zgromadzonych kolegów, rodziców oraz kibiców.

Po zakończonych zmaganiach przyszła pora na odrobinę przyjemności.

Zwycięzcy zostali udekorowani medalami, dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Nie zapomniano również o pozostałych zawodnikach turnieju dlatego każdy uczestnik otrzymał słodki prezent od Św. Mikołaja.


Ukoronowaniem sobotniego turnieju był niedzielny wspólny trening zawodników MOSiR Bochnia, KJ AZS Opole  i “ŻAK” Kielce, który ku wielkiej radości judoków poprowadził Japończyk NISHIKAWA YOUICHI. Spotkali się oni na sali sportowej w budynku MOSiR aby poćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera i skorzystać z rad i doświadczenia naszego gościa.

Organizatorami turnieju byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe "MOSiR". Zawody uzyskały wsparcie finansowe Gminy Miasta Bochnia.

P1200385_1.JPG

Poniżej podajemy wyniki sobotniego turnieju:

  1. Pacak Radek            ŻAK Kielce

  2. Tworzydło Kamil      MOSiR Bochnia


  1. Sobornia Dawid       SOKÓŁ Tuchów

  2. Woźniak Kinga        GROT Kraków

   1.  Adamów Michał            KJ AZS Opole

   2.  Mruczyński Patryk        KJ AZS Opole

   3.  Szkliniarz Paweł            ŻAK Kielce

   3.  Woźniak Karol             ŻAK Kielce


  1. Barczyk Jan                UKS Wolbrom

  2. Olchawa Bartłomiej    MOSiR Bochnia

  3. Pytel Kacper              UKS MULTI 75 KILLERS Kraków


   1 . Wszołek Izabela         MOSiR Bochnia

   2.  Myśliwiec Alicja         KJ AZS Opole

   3.  Juszczyk Andżelika     MOSiR Bochnia

  1. Ciepał Marcin      UKS Wolbrom

  2. Maziński Kamil   MOSiR Bochnia

  1. Kaleta Aleksandra      UKS Wolbrom

  2. Drzazga Andżelika      MOSiR Bochnia

  3. Stachowicz Maria       MOSiR Bochnia

  4. Jankowiak Dominika   ŻAK Kielce

  5. Karyś Anna                ŻAK Kielce



  1. Kotara Sebastian        MOSiR Bochnia

  2. Sokół Dawid              UKS Wolbrom

  3. Dobosz Sebastian      GROT Kraków

  4. Garbacz Jan               ŻAK Kielce

  5. Siłka Jakub                KJ AZS Opole


  1. Poręba Mateusz        SOKÓŁ Tuchów

  2. Usicki Paweł            GROT Kraków

  3. Nosalski Jakub         MOSiR Bochnia

  4. Drzazga Grzegorz     MOSiR Bochnia


  1. Adamczyk Piotr       UKS Wolbrom

  2. Parzonka Rafał         KJ AZS Opole

  3. Kowalski Karol       MOSiR Bochnia

  4. Kośmider Mikołaj   MOSiR Bochnia

  5. Kołodziej Jakub      MOSiR Bochnia


  1. de Lorma Kamil        MOSiR Bochnia

  2. Machaj Bartłomiej     MOSiR Bochnia

  3. Kaczmarczyk Kamil  MOSiR Bochnia

  4. Jarosz Radosław        MOSiR Bochnia


  1. Czubek Krystian       MOSiR Bochnia

  2. Juszczyk Konrad      MOSiR Bochnia


  1. Bakalarz Hubert       ŻAK Kielce

  2. Tokarz Patryk         MOSiR Bochnia

  3. Kamizela Szymon    ŻAK Kielce


  1. Szyc Aleks              ŻAK Kielce

  2. Tłuszcz Filip            UKS MULTI 75 KILLERS Kraków

  3. Frezza Emanuel       MOSiR Bochnia

  4. Babraj Jakub          MOSiR Bochnia


  1. Pankowski Jakub     KJ AZS Opole

  2. Korpała Radosław   MOSiR Bochnia

  3. Kępa Hubert           MOSiR Bochnia

  4. Rola Przemysław     MOSiR Bochnia

  5. Jaśkow Marek        UKS MULTI 75 KILLERS Kraków


  1. Krawczyk Gabriel     MOSiR Bochnia

  2. Bożyński Kacper       MOSiR Bochnia

  3. Tworzydło Marcin     MOSiR Bochnia

  4. Moskała Bartłomiej   UKS MULTI 75 KILLERS Kraków


  1. Wieja Kamil             UKS MULTI 75 KILLERS Kraków

  2. Karoń Dominik        UKS Wolbrom

  3. Kazak Krzysztof      MOSiR Bochnia

  4. Duda Robert           GROT Kraków


  1. Kicka Damian          MOSiR Bochnia

  2. Mączko Patryk        MOSiR Bochnia

  3. Kolczyk Paweł         KJ AZS Opole

  4. Madej Patryk          MOSiR Bochnia

  5. Majka Tomasz        UKS MULTI 75 KILLERS Kraków


  1. Wierzba Jakub         ŻAK Kielce

  2. Buczek Dawid         MOSiR Bochnia

  3. Gil Kacper              UKS MULTI 75 KILLERS Kraków

  4. Sobarnia Marcin     SOKÓŁ Tuchów

  5. Siłka Wojciech       KJ AZS Opole


  1. Rams Zuzanna        UKS Wolbrom

  2. Oleksy Justyna       MOSiR Bochnia


  1. Rynduch Jakub           MOSiR Bochnia

  2. Włodarczyk Michał    MOSiR Bochnia

  3. Furmański Filip           MOSiR Bochnia


  1. Komasa Wojciech        MOSiR Bochnia

  2. Kras Maciej                SOKÓŁ Tuchów

  3. Blacha Piotr                 KJ AZS Opole

  4. Góra Mateusz              MOSiR Bochnia


  1. Stolarek Jan                 KJ AZS Opole

  2. Kamiński Grzegorz      ŻAK Kielce

  3. Iwankiewicz Mateusz  GROT Kraków


  1. Wątorek Oliwia          MOSiR Bochnia

  2. Kluz Agata                 MOSiR Bochnia

  3. Broszkiewicz Daria     MOSiR Bochnia


  1. Sabaj Maciej             MOSiR Bochnia

  2. Nowak Maciej          MOSiR Bochnia

  3. Ptaszyński Oskar       MOSiR Bochnia

  4. Struzik Maciej           MOSiR Bochnia


  1. Krzyszkowski Kamil   MOSiR Bochnia

  2. Węgrzyn Kacper        MOSiR Bochnia

  3. Gabor Oskar             GROT Kraków

  4. Kubas Kacper           MOSiR Bochnia


  1. Kubas Kamil             MOSiR Bochnia

  2. Gibała Rafał              MOSiR Bochnia

  3. Pławecki Damian      MOSiR Bochnia

  4. Serafin Jakub            MOSiR Bochnia


  1. Dębińska Wiktoria        KJ AZS Opole

  2. Krawczyk Marta          MOSiR Bochnia

  3. Klonowska Maja          KJ AZS Opole

    3. Piszczek Natalia        MOSiR Bochnia


  1. Poręba Kamil              SOKÓŁ Tuchów

  2. Fleszar Paweł              MOSiR Bochnia

  3. Rudnik Kamil              MOSiR Bochnia


  1. Zajączkowski Dawid    MOSiR Bochnia

  2. Adamus Kajetan          Kraków

  3. Sajdak Kacper            SOKÓŁ Tuchów


  1. Płachciński Piotr          MOSiR Bochnia

  2. Gabor Kacper            GROT Kraków

  3. de Lorme Marek        MOSiR Bochnia

  4. Kośmider Amadeusz   MOSiR Bochnia


  1. Kaleta Anna                 UKS Wolbrom

  2. Dobranowska Aneta    MOSiR Bochnia

  3. Baniak Karolina           MOSiR Bochnia


  1. Maciąg Weronika               UKS Wolbrom

  2. Król Wiktoria                     MOSiR Bochnia

  3. Dobranowska Katarzyna    MOSiR Bochnia


  1. Waśniowski Maciej            MOSiR Bochnia

  2. Filipek Mikołaj                   MOSiR Bochnia

  3. Strzałka Krzysztof              MOSiR Bochnia


  1. Jurek Dawid             MOSiR Bochnia

  2. Goc Daniel               MOSiR Bochnia

  3. Czyż Bartosz            MOSiR Bochnia


  1. Osyszko Kamil         MOSiR Bochnia

  2. Majka Tomasz         UKS MULTI 75 KILLERS Kraków

  3. Karwacki Dawid     MOSiR Bochnia


  1. Kozłowski Mateusz      KJ AZS Opole

  2. Choma Oliwer             MOSiR Bochnia

  3. Sarwiński Igor             ŻAK Kielce

  4. Makowiecki Paweł     MOSiR Bochnia

  5. Sokół Jakub                UKS Wolbrom

1. Magda Judkowiak    MOSiR Bochnia
2. Aleksandra Hyży      MOSiR Bochnia

 1. Barczyk Wiktor      UKS Wolbrom

2. Pawłowski Filip       ŻAK Kielce

3. Ciepał Grzegorz       UKS Wolbrom

4. Okaz Krystian          SOKÓŁ Tuchów

5. Nawrocki Konrad    MOSiR Bochnia

Więcej zdjęć z opisywanego turnieju w galerii (kliknij tutaj).

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.