Młodym piłkarzom ręcznym w weekendowych rozgrywkach zabrakło szczęścia.

2014-10-20

W ostatni weekend nasi juniorzy i juniorzy młodsi nie mieli szczęścia w grze.

JUNIORZY UZNAJĄ WYŻSZOŚĆ PRZECIWNIKA

Sobotni mecz (18.20.2014r) juniorzy bocheńskiego MOSiR-u będą długo wspominać. Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni zmierzyli się bowiem z drużyną MKS PM MPEC Tarnów i ponieśli klęskę. Zespół przyjezdnych okazał się poza zasięgiem bocheńskiej drużyny, która przegrała mecz wynikiem 17 : 41 (6 : 25).

IMG_3900IMG_3924

MOSiR I Bochnia reprezentowali i bramki zdobyli: Rabiasz Michał, Suchodolski Wiktor 1, Dobrzański Tymoteusz, Paczyński Tomasz, Paczyński Krzysztof 1, Wolnik Tomasz 2, Mazur Krzysztof 2, Surga Grzegorz 1, Obroślak Damian, Orzechowski Tomasz 7, Gicala Michał 1, Pagacz Kamil 1, Piątkowski Wojciech, Więcek Krzysztof 1

Trener: Ewa Salamon, Krzysztof Kutrzeba.

MOGŁA BYĆ WYGRANA – JEST REMIS

Odrobiny szczęścia zabrakło też drużynie Juniora Młodszego, która na własnym parkiecie w niedzielny poranek (19.10.2014) przyjęła zespół UKS Krakowiak 85. Chłopcy do meczu podeszli ambitnie co skutkowało wynikiem 12 : 13 na zakończenie I połowy meczu. Również w drugiej połowie obydwie drużyny starały się za wszelką cenę uzyskać przewagę punktową, co w ostatecznym rozrachunku nie udało się żadnej z nich. Mecz zakończył się remisem 31: 31. Bocheńskiej drużynie zabrakło odrobiny szczęścia aby wygrać ten mecz.

IMG_3952IMG_3983

MOSiR I Bochnia reprezentowali i bramki zdobyli: Kram Karol 4, Choma Oliwer 1, Czubala Wiktor 3, Hernik Dominik 1, Lipina Kacper, Dobrzański Michał 4, Budzyn Michał 2, Goliński Krzysztof 6, Fasuga Filip 3, Łącki Mateusz, Lipiec Patryk, Stopczyński Iwo 7, Mucha Przemysław, Drzazga Grzegorz, Fortuna Andrzej.

Trener: Marcin Bożek

Więcej zdjęć z weekendowych rozgrywek na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - (kliknij tutaj)