Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Młodzi bocheńscy judocy spędzili Dzień Dziecka na macie.

2016-06-03

 Młodzi judocy, wychowankowie sekcji judo MOSiR Bochnia, swoje święto (1 czerwca 2016r.)  spędzili na macie na Turnieju Judo Dzieci z Okazji Dnia Dziecka.

IMG_3349 IMG_3359 IMG_3353

W zawodach wzięło udział 52 młodych adeptów tej sztuki walki, którzy z promiennym uśmiechem świętowali w ten sposób swój "wyjątkowy dzień"

Tym razem bocheńscy zawodnicy gościli u siebie wychowanków zaprzyjaźnionych klubów: Grappling Kraków oraz UKS Ippon Brzesko.

IMG_3339 IMG_3391 IMG_3368

Zawody te były równocześnie ostatnią VII kolejką Bocheńskiej Ligi Judo Dzieci i ich wyniki są zaliczane do klasyfikacji generalnej.

Ponieważ okazja była wyjątkowa to również zakończenie zawodów takie było: wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, przygotowane specjalnie na tą okazję. Tradycyjnie również na głowy uczestników posypał się "grad cukierków" co niewątpliwie sprawia zawodnikom wciąż ogromną radość.

 .

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

 

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:


  1. Igor Dziadowiec

  2. Michał Trojan



  1. Jakub Struzik

  2. Wojciech Tobiasz

  3. Jan Krowiak – Grappling Kraków



  1. Maciej Ryncarz

  2. Michał Ćwik

  3. Bartosz Król

  4. Szymon Mazurkiewicz



  1. Filip Oleksy

  2. Aleksandra Ryncarz



  1. Jakub Dyga

  2. Jan Fischer

  3. Szymon Kisiel - Grappling Kraków

  4. Piotr Michałek

  5. Antoni Siemiński -  Grappling Kraków



  1. Piotr Tobiasz

  2. Karol Łach

  3. Artur Antoniv - Grappling Kraków



  1. Bartosz Bawół

  2. Maksymilia Komińczyk -  Grappling Kraków



  1. Sara Bułat

  2. Justyna Babicz



  1. Wiktoria Fiołek

  2. Katarzyna Więcek



  1. Milena Siwy

  2. Karol Kasprzyk



  1. Bianka Horawska

  2. Dawid Sobaś

  3. Mateusz Kruk



  1. Dominika Miś

  2. Paulina Trembecka - Grappling Kraków

  3. Kacper Solarczyk



  1. Paweł Pławecki

  2. Igor Martyna - UKS Ippon Brzesko

  3. Szymon Cioch - Grappling Kraków

  4. Wojciech Florczyk -  Grappling Kraków



  1. Nikodem Zaczek

  2. Jakub Kubalańca

  3. Hubert Płachczyński



  1. Samuel Stawiarz

  2. Fryderyk Sowa

  3. Mateusz Kutyba



  1. Justyna Wojcieszek

  2. Roksana Frączek -  Grappling Kraków



  1. Szymon Mierzwiński

  2. Filip Krawczyk

  3. Martyna Juszczyk

  4. Dominika Adamczyk



  1. Oliwer Żelichowski

  2. Maja Twardowska

  3. Hubert Kurtyka




Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.