Młodzi piłkarze w pięknym stylu pokonali swoich rywali.

2014-08-25

Bocheńscy młodzi piłkarze MOSiR-u Bochnia w miniony weekend nie pozostawili żadnych złudzeń swoim rywalom.

TRAMPKARZE

Tuchovia Tuchów - MOSiR BOCHNIA 0 : 13 (0:8)

I drużyna Trampkarzy po zeszłotygodniowej porażce z Unią Tarnów wyciągnęła wnioski i do sobotniego meczu (23.08.2014r) przygotowała się bardzo starannie. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół Tuchovia Tuchów. Młodzi trampkarze w meczu wyjazdowym, rozgrywanym w ramach III kolejki Tarnowskiej Ligi Trampkarzy, nie dając przeciwnikom żadnych szans na zdobycie bramki, wygrali spotkanie 0 : 13 .

W całym meczu przewagę posiadali młodzi bochnianie, którzy konsekwentnie i efektywnie dążyli do powiększania swojego dorobku bramkowego. Już po pierwszej połowie podopieczni trenera Janusza Piątka prowadzili 0 : 8 a grą w drugiej połowie meczu przypieczętowali zwycięstwo kilkoma dodatkowymi bramkami.

W tym meczu sprawdzili się wszyscy zawodnicyktórzy raz po raz składnymi akcjami nękali bramkarza gospodarzy
- mówi trener Janusz Piątek.

BRAMKI: 7min Palonek asysta Matras Piotr, 9min Gumuła  asysta Matras Piotr, 17min Palonek asysta Kamieniecki, 20min Palonek asysta Matras Piotr, 25min Palonek asysta Gumuła, 27min Matlęga asysta Burkowicz, 28min Burkowicz asysta Matras Paweł, 32min Gumuła asysta Palonek, 50min Palonek asysta Nagrodzki, 57min Burek asysta Nagrodzki, 64min Burkowicz asysta Kamieniecki, 68min Nagrodzki asysta Kamieniecki, 70min Augustyn asysta Matras Paweł

MOSiR: Seweryn- Matras Paweł, Nagrodzki, Korta, Szot, Matlęga ( 52min Wiercioch), Burkowicz, Kamieniecki, Matras Piotr (52min Augustyn), Palonek (52min Dudziak) , Gumuła (45min Burek)

Przed podopiecznymi Janusza Piątka kolejny mecze.

W najbliższą sobotę 30 sierpnia 2014r. mecz wyjazdowy z Tarnovią II Tarnów a kilka dni później, w środę 3 września 2014r. na własnym boisku z zespołem „Termalica Bruk-Bet” Nieciecza .

MŁODZICY

Piast Czchów - MOSiR BOCHNIA 0:8 (0:4)

Równie dobrze spisali się zawodnicy I drużyny Młodzików MOSiR Bochnia, którzy w ramach I Tarnowskiej Ligi Okręgowej rozegrali mecz III kolejki z I drużyną Piast Czchów.

Już schodząc z boiska po pierwszej połowie meczu podopieczni MOSiR-u wygrywali mecz przewagą czterech bramek, kolejne cztery bramki padły w drugiej połowie meczu. W efekcie bocheńscy piłkarze pokonali swoich rywali 0 : 8.

Bramki: 10min Pałkowski asysta Rybak, 14min Mazanek asysta Wolak, 20min Mazanek asysta Cieśla, 25min karny Kleszcz, 32min Pałkowski, 38min Mazanek, 42min Wolak asysta Rachfalik, 48min Pałkowski

MOSiR: Orlik- Rachfalik, Cieśla, Żyłka - Kleszcz, Pałkowski, Rybak, Wilk - Wolak, Śmiałek, Sokalski, Mroczek, Ćwik, Ścisło, Mazanek

Przed drużyną młodzików kolejne wyzwanie.

Już w najbliższy wtorek 26 sierpnia, na własnym boisku, zmierzą się z drużyną LUKS Skrzyszów.

Początek spotkania o godz. 11.00

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do dopingowania i kibicowania naszym młodym piłkarzom.

LIGA REJONOWA

Również drugie drużyny trampkarzy i młodzików przygotowują się do sezonu. Pierwszy mecz rozgrywek ligi młodzików już 2 września.

Mała zmiana nastąpiła w terminarzu II drużyny trampkarzy MOSiR Bochnia, która pierwsze mecze rozegra dopiero w drugiej połowie września a nie tak jak wcześniej planowano 30 sierpnia.