Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Młodzicy MOSiR-u ulegli Hutnikowi 3-1.

2012-06-26
 

MOSiR - Hutnik 1-3 (1-1)

8' Francuz asysta Chlebek

Bramki dla Hutnika: 4', 40',50'


W ostatnim meczu sezonu 201112 młodzicy MOSiR-u ulegli Hutnikowi 3-1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyła drużyna gości, która wykorzystała błąd defensywy bocheńskiej i w zamieszaniu podbramkowym umieściła piłkę w siatce. Odpowiedź młodych bochnian była bardzo szybka bo po 4 minutach wyrównali stan rywalizacji. Piękne prostopadłe podanie Chlebka na bramkę zamienił Francuz.

Do przerwy gra była bardzo wyrównana, ale to gospodarze mieli 2 fantastyczne okazje do strzelenia bramki, jednak skutecznie interweniował bramkarz gości. W drugiej połowie MOSiR toczył nadal wyrównany bój z silniejszymi fizycznie przeciwnikiem jednak w 40 minucie błąd sędziego, który nie zauważył ewidentnego spalonego wykorzystali goście i objęli prowadzenie. W 50 minucie po rzucie rożnym Hutnik podwyższył prowadzenie.

Drużyna MOSiR-u pomimo straty bramek nadal próbowała dogonić rywali, jednak na drodze stawał bardzo skutecznie interweniujący tego dnia bramkarz lub ich strzały były minimalnie niecelne.

Pomimo porażki można być zadowolony z gry naszych zawodników - mówi trener Janusz Piątek- nie przestraszyli się oni silniejszego rywali, starali się toczyć z nimi wyrównany bój, a przy lepszej skuteczności mogli pokusić się o małą sensację.

MOSiR skończył ligę na 9 miejscu z 37 punktami i stosunkiem bramek 55-38. Teraz naszych zawodników czeka jeszcze turniej 30 czerwca na Słowacji, a później piłkarze będą mieli zasłużoną przerwę do 16 lipca, kiedy to rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

Rozgrywki

 • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

  II liga mężczyzn i III liga seniorów

 • 2 liga koszykówki kobiet

  2 liga koszykówki kobiet

 • LIGA JUDO

  LIGA JUDO

 • Szkolna Liga Szachowa

  Szkolna Liga Szachowa

 • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

  Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

 • X Bieg Papieski

  X Bieg Papieski

  16 października 2017 r.

 • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

  Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

 • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

  Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

 • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  6 sierpnia 2017 r.

 • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

  07.10.2017 r.