Popraw wyszczególnione pola...
AAA

NIEDZIELA - ostatni dzień rozgrywek FESTIWALU BOCHNIA CUP - śledź wyniki na bieżąco :)

2017-02-12

Wszystkich zainteresowanych wynikami spotkań naszych bocheńskich koszykarek (i nie tylko bochnianek) zapraszamy do śledzenia na bieżąco poczynań młodych zawodniczek na parkietach wszystkich hal sportowych na których odbywają się rozgrywki.

.

PRZED NAMI OSTATNI DZIEŃ ROZGRYWEK  ...

.

HARMONOGRAM MECZY


NIEDZIELA 12.02.2017r.

Hala Widowiskowo – Sportowa , Bochnia ul. Poniatowskiego 32

L.p

Godz.


WYNIK

1.

8.00

BOCHNIA – UJAZD (01)

38:43

2.

9.30

III – IV
MECZ O 3 MIEJSCE
Rybnik & Michalovce


50:32

3.

11.00

I – II
MECZ O 1 MIEJSCE
MOSiR Bochnia & Kosice

44:72

4.

12.30

V – MTS IKAR NIEPOŁOMICE
(MECZ TOWARZYSKI)
o 1 m
Bochnia & Kartuzy

45:37

5.

14.15

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU (00,01,02,04)




Hala Sportowa SP4/LO II , Bochnia ul. Konfederatów Barskich 27

L.p

Godz.


WYNIK

1.

8.00

MECZ 0 7 MIEJSCE (02)
przegrany meczu 14 i 15
Kartuzy & Zasavje

65:47

2.

9.30

MECZ O 5 MIEJSCE (02)
wygrany meczu 14 i 15
Żyrardów & Jelenia Góra

40:36

3.

11.00

MECZ 0 3 MIEJSCE (02)
przegrany meczu 16 i 17
Zilina & Bruntal

41:50

4.

12.30

MECZ 0 1 MIEJSCE (02)

wygrany meczu 16 i 17
rozegrano na Hali Widowiskowo-Sportowej
MOSiR Bochnia & Kosice

44:72




Hala Sportowa ZS Rzezawa, ul. Szkolna 11

L.p

Godz.


WYNIK

1.

9.30

KATOWICE – BRZEG (01)

46:48

2.

11.00

TARNÓW – GŁOGÓW (01)

75:47



Sala Sportowa Gimnazjum nr 1 , Bochnia ul. Bernardyńska 1

L.p

Godz.


WYNIK

1.

8.00

MECZ O 9 MIEJSCE (04)
VA – VB
Piesany 2 & Bruntal

62:14

2.

9.10

MECZ 0 7 MIEJSCE (04)
IVA – IVB
Rybnik & Żyrardów

 41:26

3.

10.20

MECZ O 5 MIEJSCE (04)
IIIA – IIIB
Zasavje & Piesany

65:22

4.

11.30

MECZ 0 3 MIEJSCE (04)
IIA – IIB
Kartuzy & Katowice

39:13

5.

12.45

MECZ 0 1 MIEJSCE (04)
IA – IB
MOSiR Bochnia & Koszyce

25:30


.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

DZIĘKUJEMY ŻE BYLIŚCIE Z NAMI ... :)

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.