Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dzieci w Kopalni Soli w Bochni/relacja

2017-01-09

W niedzielę 8 stycznia w Kopalni Soli w Bochni odbył się Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dzieci. Organizator zawodów - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni - gościł na Turnieju 10 zespołów, m.in. z  z Bochni, Bogucic, Gawłowa, Jadownik, Proszówek, Krakowa, Libuszy i Tarnowa.

15875285_996090140536037_2180850425739953661_o


W Turnieju udział brała  młodzież klas IV i młodszych szkół podstawowych. Atmosfera w kopalni była gorąca, a temperatura wyższa niż na powierzchni:-) Do podziemi zjechali nie tylko zawodnicy, ale również całe rodziny (również spoza Bochni), które kibicowały młodym szczypiornistom.

15875455_996087817202936_3689811319486653220_o 15936548_996085367203181_2148300770609047025_o


Zespoły rozgrywały mecze w dwóch grupach. Poniżej podajemy wyniki zmagań.

Wyniki Meczów Grupy A

1. Solne Tygryski/ PSP Nr 5 Bochnia

2. Błyskawica Proszówki
3.
UKS Wiertmet Libusza
4. Jadowniki

5. Krakowiak Kraków


Lp.


Kto z kim

Wynik zawodów

1.

Solne Tygryski/ PSP Nr 5 Bochnia - Błyskawica Proszówki

5:2

2.

UKS Wiertmet Libusza – Jadowniki

14:2

3.

Krakowiak Kraków - Solne Tygryski/ PSP Nr 5 Bochnia

11:6

4.

Błyskawica Proszówki – Jadowniki

1:8

5.

UKS Wiertmet Libusza - Krakowiak Kraków

7:3

6.

Solne Tygryski/ PSP Nr 5 Bochnia – Jadowniki

7:3

7.

Błyskawica Proszówki - Krakowiak Kraków

1:9

8.

Solne Tygryski/ PSP Nr 5 Bochnia - UKS Wiertmet Libusza

5:7

9.

Jadowniki - Krakowiak Kraków

7:10

10.

Błyskawica Proszówki - UKS Wiertmet Libusza

0:11


Tabela Gier Eliminacyjnych Grupa A

Lp.

Nazwa zespołu

Punkty

Suma punktów

Bramki

Miejsce

1

Solne Tygryski / PSP Nr 5 Bochnia

2

0

2

0

4

23:23

III

2

Błyskawica Proszówki

0

0

0

0

0

4:33

V

3

UKS Wiertmet Libusza

2

2

2

2

8

39:10

I

4

Jadowniki

0

2

0

0

2

20:32

IV

5

Krakowiak Kraków

2

0

2

2

6

33:21

II



Wyniki Meczów Grupy B

1. SKS Kusy Kraków

2. PSP Nr 2 Bochnia
3. Gawłów

4. Bogucice

5. PM MPEC Tarnów


Lp.


Kto z kim

Wynik zawodów

1.

SKS Kusy Kraków - PSP Nr 2 Bochnia

2:2

2.


Gawłow - Bogucice

3:0

3.

PM MPEC Tarnów - SKS Kusy Kraków

2:5

4.

PSP Nr 2 Bochnia - Bogucice

8:0

5.

Gawłów - PM MPEC Tarnów

1:5

6.

SKS Kusy Kraków - Bogucice

6:0

7.

PSP Nr 2 Bochnia - PM MPEC Tarnów

5:5

8.

SKS Kusy Kraków – Gawłów

5:2

9.

Bogucice - PM MPEC Tarnów

0:4

10.

PSP Nr 2 Bochnia – Gawłów

6:1


Tabela Gier Eliminacyjnych Grupa B

Lp.

Nazwa zespołu

Punkty

Suma punktów

Bramki

Miejsce

1

SKS Kusy Kraków

1

2

2

2

7

18:6

I

2

PSP Nr 2 Bochnia

1

2

1

2

6

21:8

II

3

Gawłów

2

0

0

0

2

7:16

IV

4

Bogucice

0

0

0

0

0

0:21

V

5

PM MPEC Tarnów

0

2

1

2

5

16:11

III



MECZE FINAŁOWE



1.

      Grupa A & Grupa B
      Miejsce V & Miejsce V
Błyskawica Proszówki & Bogucice

 0:1

2.


Grupa A & Grupa B
Miejsce IV & Miejsce IV
Jadowniki & Gawłów


1:8

3.


Grupa A & Grupa B
Miejsce III & Miejsce III
Solne Tygryski & Tarnów

6:8

4.


Grupa A & Grupa B
Miejsce II &  Miejsce II
Krakowiak Kraków & PSP nr 2 Bochnia

7:5

5.

Grupa A &  Grupa B
Miejsce I & Miejsce I
UKS Wiertmet Libusza &  SKS Kusy Kraków

7:5

.

Tabela Końcowa Turnieju



M-ce

Nazwa zespołu

I

Wiertmet Libusza

II

SKS Kusy Kraków

III

Krakowiak Kraków

IV

PSP nr 2 Bochnia

V

PM MPEC Tarnów

VI

Solne Tygryski

VII

Gawłów

VIII

Jadowniki

IX

Bogucice

X

Błyskawica Proszówki


UROCZYSTOŚĆ DEKORACJI
Po gorących walkach na parkiecie nastąpiła w końcu najmilsza część Turnieju. Dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda oraz  wicedyrektor klubu Dorota Błoniarczyk wręczały zespołom kruszce solne a zawodnikom pamiątkowe medale.

15937307_996089860536065_740957241834496643_o 15895888_996090870535964_2360565350916055444_o
Na zdj. pamiątkowe kruszce i uroczystość dekoracji zawodników przez dyrekcję MOSiR Bochnia .



15875024_996092063869178_6647663534250889115_o 15936650_996092900535761_6654790503695265205_o
Pamiątkowe medale na szyjach zawodników i trenerów zawieszał również Ryszard Tabor koordynator grup młodzieżowych piłki ręcznej MOSiR Bochnia.

Nad przebiegiem całego turnieju czuwał kierownik  sekcji piłki ręcznej Władysław Wójcik, który składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w znaczny sposób pomagali przy organizacji całego przedsięwzięcia. Należą się one szczególnie Jakubowi Pachowi pomysłodawcy opisywanego Turnieju oraz  Piotrowi Węgrzynowi, który zorganizował ekipę sędziowską.

W trakcie turnieju, dzięki firmie QuickLight z Krakwa zorganizowane zostały zabawy dla dzieci z użyciem sprzętu Fitlight Trainer. Dzięki nim uczestnicy Turnieju mieli możliowść sprawdzić swoją koordynację i szybkość reakcji.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom Turnieju, firmom:
MILLO LIGHTING, Air-Tech-Bud sp. z o.o., Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni, KOLOR PLUS STUDIO S.C., COFFEE CONCEPT.

15895997_996095097202208_6259037586263705966_o
Pamiątkowe zdjęcie uczestników Turnieju Noworocznego.

SKŁAD ZESPOŁÓW BOCHEŃSKICH
Przedstawiamy składy bocheńskich zespołów, które brały udział w Turnieju Noworocznym w Kopalni Soli Bochnia 2017.

Skład zespołu PSP nr 2 Bochnia: Bartosz Król, Bartosz Jonak, Maciej Ryncarz, Dawid Krogulski, Michał Waśniowski, Tomasz Gardziel, Iwo Wolnik, Piotr Broszkiewicz.
Trenerka: Dorota Budzyn.


Skład zespołu Solne Tygryski: Dawid Sobas, Kacper Kłósek, Adam Kłósek, Dawid Bębenek, Tomasz Kielar, Łukasz Płaczek, Bartłomiej Kokoszka, Maksymilian Węgrzyn, Franciszek Węgrzyn, Karol Cichoń, Bartosz Kołodziej, Antoni Kasperski, Karol Jacak.
Trenerami zespołu są: Ewa Salamon i Jakub Pach.

Zawody obserwował Maciej Haber - kierownik drugoligowej drużyny mężczyzn MOSiR Bochnia.

Więcej zdjęć z Turnieju umieściliśmy na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.