Popraw wyszczególnione pola...
AAA

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI MŁODZIKÓW I DZIECI za nami.

2014-06-05

W ubiegłą niedzielę (tj. 1 czerwca 2014r.)  w  Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików i Młodziczek oraz Dzieci w Judo. W zawodach wzięło udział 251 zawodników z 25 klubów z  województwa małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego:  TS Gwardia Opole, MOSiR Jasło, "Ryś" Warszawa, UKS Judo FIGHT Club Warszawa, Akademia Judo Rzeszów, ZKJ Yamabushi Zakopane, Sokół Tuchów, ŻAK Kielce, UKS Judo Wolbrom, UKS "Wolania" Wola Rzędzińska, UKS Grot Kraków, MDK Kraków, TS Wisła Kraków, GOK Kocmyrzów-Luborzyca, Pałac Młodzieży Tarnów, Jordan Kraków, UKS Siemaszka, Błękitni Tarnów, Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice, UKS KATANA Sułkowice, SOKÓŁ Myślenice, Ninja Kraków, UKS Judo Brzesko, UKS Judo Świętochłowice oraz MOSiR Bochnia.

IMG_9172_1IMG_9174

Wszystkich zgromadzonych zawodników i ich trenerów oraz duże grono kibiców, podczas Uroczystego Otwarcia Turnieju, powitał  Zastępca Burmistrza Miasta Bochnia Tomasz Przybyło.  W imieniu organizatorów Mistrzostw  wszystkich zgromadzonych powitała Dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda, życząc  zawodnikom i zawodniczkom samych sukcesów na macie. Otwarcie turnieju uświetnił występ grupy Andrzeja Starowicza - uczestnika programu  „You Can Dance – Po prostu Tańcz”.

IMG_9201IMG_9200IMG_9202

Podczas trwania zawodów atmosfera była "gorąca". Wszystkie walki wzbudzały dużo emocji, zarówno wśród samych startujących jak i wśród towarzyszących im trenerów, rodziców a nawet całych rodzin. Zawodnicy MOSiR-u Bochnia, startujący tego dnia, spisali się bardzo dobrze i raz po raz "pojawiali się na podium" aby z rąk prezesa Krakowskiego Okręgowego Związku Judo Roberta Zaczkiewicza odebrać wywalczony medal. 

IMG_9243 IMG_9244IMG_9337

Zawodnicy uczestniczący w niedzielnych zawodach, zdobywcy miejsc I - III otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostali udekorowani okolicznościowymi medalami. Dekoracji dokonywali: prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo Robert Zaczkiewicz, dyr. MOSiR Bochnia Sabina Bajda, zastępca dyr. MOSiR Dorota Błoniarczyk oraz Sędzia Główny Zawodów - wiceprezes KOZ Judo do spraw sędziowskich Paweł Maślej.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować - mówi dyr. MOSiR Sabina Bajda -  wszystkich rodzicom naszych młodych judoków, którzy służyli nam pomocą w czasie przygotowań do zawodów, jak również w samym ich trakcie. Doceniam waszą pomoc i cieszę się ogromnie, że zawsze można na was liczyć.

Organizatorami Mistrzostw byli: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Krakowski Okręgowy Związek Judo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia.


Poniżej wyniki niedzielnych zawodów:

- WYNIKI KATEGORII MŁODZIKÓW - http://kozjudo.org/images/zaczek/wyniki/mistrzostwa%20malopolski%20mlodzikow%202014.pdf

- wyniki kategorii dzieci rocznik 2002/2003 - http://kozjudo.org/images/zaczek/wyniki/mistrzostwa%20malopolski%20dzieci%202014.pdf

-

Poniżej wyniki kategorii  DZIECI ROCZNIK 2004 i młodsi:

ROCZNIKI 2006 I MŁODSI

Kat. 20kg

  1. Dominika Możdżeń -  MOSiR Bochnia

  2. Konrad Sowiźrał -  TS Wisła Kraków

  3. Filip Możdżeń -  MOSiR Bochnia

  4. Mikołaj Gil -   UKS Judo Wolbrom

Kat. 22kg

  1. Maciej Ryncarz -   MOSiR Bochnia

  2. Adam Broczkowski -  UKS Judo Wolbrom

  3. Justyna Wojcieszek -  MOSiR Bochnia

Kat. 24kg

Grupa 1

  1. Nadia Woźniczko -  UKS Judo Wolbrom

  2. Michał Rudkowski -  UKS „Grot” Kraków

  3. Oskar Frączek -  Wola „Wolania” Rzędzińska

  4. Mikołaj Skowronek -   MOSiR Bochnia

  5. Marcin Gubała -   MOSiR Bochnia

Grupa 2

  1. Bartosz Król -   MOSiR Bochnia

  2. Paweł Szczypuła -  UKS Judo Brzesko

  3. Szymon Mazurkiewicz -  MOSiR Bochnia

  4. Paweł Pandel -  UKS Judo Wolbrom

Kat. 27kg

  1. Maciej Kiwior -   UKS Judo Wolbrom

  2. Kacper Hołda -   IS Wierzchosławice

  3. Sara Bułat -  MOSiR Bochnia

  4. Magdalena Nawrocka -  MOSiR Bochnia

Kat. 30kg

  1. Szymon Mieżwiński -  MOSiR Bochnia

  2. Antoni Trapata-   UKJ GOK Kocmyrzów-Luborzyca

  3. Paweł Włoch -  UKS „Grot Kraków

  4. Nadia Wodzińska -  IS Wierzchosławice

  5. Kamil Grabowski -  UKS „Grot” Kraków

Kat. 32kg

  1. Karol Bodzioch -  TS Wisła Kraków

  2. Franciszek Chmielowski -   Akademia Judo Rzeszów

  3. Michał Budzyn -  MOSiR Bochnia

Kat. 37kg

  1. Filip Jakubowski -  Akademia Judo Rzeszów

  2. Karol Rdest -  UKS Judo Wolbrom



ROCZNIKI 2004-2005 (DZIEWCZĘTA)

Kat. 27kg

  1. Emilia Augustyn -   IS Wierzchosławice

  2. Amelia Nosek -  Pałac Młodzieży Tarnów

Kat. 30kg

  1. Zuzanna Drobot -   IS Wierzchosławice

  2. Wiktoria Górska -  MOSiR Jasło

  3. Aleksandra Babicz -  MOSiR Bochnia

Kat.33kg

  1. Nikoletta Zduń -   Sokół Tuchów

  2. Oliwia Nalepa -  Wola „Wolania” Rzędzińska

  3. Emilia Jagieło -  IS Wierzchosławice

Kat. 43kg

  1. Maja Twardowska -  MOSiR Bochnia

  2. Aleksandra Ryncarz -  MOSiR Bochnia

  3. Karolina Jaklińska -  Wola „Wolania” Rzędzińska(poza konkursem)

Kat. 47kg

  1. Karolina Jaklińska -  Wola „Wolania” Rzędzińska




ROCZNIKI 2004-2005(CHŁOPCY)

Kat. 20kg

  1. Igor Karecki -  UKS Judo Brzesko

  2. Mikołaj Grobliński -  MOSiR Bochnia

Kat. 24kg

  1. Szymon Sowiźrał -  TS Wisła Kraków

  2. Jakub Piątek -   MOSiR Jasło

  3. Jan Lechowicz -  TS Wisła Kraków

  4. Mateusz Klasa -  MOSiR Bochnia

Kat. 26kg

  1. Olgierd Zytke -  TS Wisła Kraków

  2. Paweł Piątek -  Sokół Tuchów

  3. Piotr Goleński -   TS Wisła Kraków

  4. Kamil Klasa -   MOSiR Bochnia

Kat.27kg

Grupa 1

  1. Kacper Dudzik Akademia Judo Rzeszów

  2. Aleksander Nowak TS Wisła Kraków

  3. Andrzej Radziszewski TS Wisła Kraków

  4. Miłosz Bień Sokół Tuchów

Grupa 2

  1. Jakub Jop -  Wola „Wolania” Rzędzińska

  2. Kamil Gwiadek -  IS Wierzchosławice

  3. Maksymilian Bednarski - Akademia Judo Rzeszów

  4. Michał Adamczyk -  TS Wisła Kraków

Kat. 28kg

  1. Miłosz Gibała -   IS Wierzchosławice

  2. Adam Hryniewicz -  Gwardia Opole

  3. Michał Dudek -   Sokół Tuchów

  4. Oliwer Baran -  Sokół Tuchów

  5. Bartłomiej Mastoń -  IS Wierzchosławice



Kat. 29kg

  1. Stanisław Kluś -  Yamabushi Zakopane

  2. Kacper Dobaj -   UKS „Grot” Kraków

  3. Aleksander Walkiewicz -  IS Wierzchosławice

  4. Michał Sadowski -  TS Wisła Kraków

Kat. 30kg

  1. Jakub Moskal -   TS Wisła Kraków

  2. Robert Stachoń -  Yamabushi Zakopane

  3. Mateusz Błoniarczyk -  MOSiR Bochnia

  4. Kacper Warzocha -  Akademia Judo Rzeszów

  5. Krzysztof Aksamit -  Pałac Młodzieży Tarnów

Kat. 33kg

Grupa 1

  1. Igor Dziadowiec -  MOSiR Bochnia

  2. Mateusz Krzyształowski -  TS Wisła Kraków

  3. Kacper Żydowski -  Sokół Tuchów

  4. Damian Gorgoń -   UKS Judo Wolbrom

Grupa 2

  1. Wiktor Błasik -   UKS Judo Wolbrom

  2. Jakub Zieliński -   JFC Warszawa

  3. Szymon Kok -   UKS „Grot” Kraków

Kat. 36kg

Grupa 1

  1. Oliwer Żelichowski-   MOSiR Bochnia

  2. Paweł Tracz -  UKS Judo Wolbrom

  3. Jakub Baut -  IS Wierzchosławice

  4. Paweł Bukowiec -  TS Wisła Kraków

Grupa 2

  1. Mateusz Grandys -  Akademia Judo Rzeszów

  2. Jan Barwacz -  TS Wisła Kraków

  3. Kacper Kluz -  MOSiR Bochnia



Kat. 40kg

  1. Bartosz Gruchalski -  Gwardia Opole

  2. Kacper Kosman -   IS Wierzchosławice

  3. Maciej Gubała -  MOSiR Bochnia

Kat. 43kg

  1. Stanisław Bagiński -  TS Wisła Kraków

  2. Antoni Juszczyk -   MOSiR Bochnia

  3. Wiktor Myszor -  UKS Judo Wolbrom

  4. Jakub Moskal -  Katana Sułkowice

Kat. 46kg

  1. Kacper Janusz   -   UKS Judo Brzesko

  2. Bartłomiej Chmiel   -  TS Wisła Kraków

  3. Jakub Jakliński  -  Wola „Wolania” Rzędzińska

  4. Artur Bielecki -  MOSiR Bochnia

Kat. 50kg

  1. Oskar Reneson  -   „Błękitni” Tarnów

  2. Wojciech Małczyk  -  UKJ GOK Kocmyrzów-Luborzyca

    -

    ZAPRASZAMY do oglądania zdjęć z turnieju na FACEBOOK-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni - kliknij tutaj


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.