Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Orliki w gnieździe MOSiR-u

2011-11-21

Podsumowanie sezonu jesiennego 2011/12  

 Od września 2011 roku we wtorki, środy i piątki na obiekcie sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni odbywają się zajęcia z piłki nożnej w sekcji „Orlik”.
Jednostki treningowe w zależności od pogody realizowane są na: boisku ze sztuczną nawierzchnią, boisku trawiastym lub hali sportowej. W celu urozmaicenia treningu zajęcia odbywać się mogą w pobliskim parku.
Grupy „Orlików” składają się z zawodników urodzonych w roku 2001, 2002, 2003, 2004. Kilku zawodników stanowi rocznik 2005. Trenerem młodych adeptów „kopania” piłki jest Krystian Stec. Opiekę podczas udziału we wszelkiego rodzaju rozgrywkach, turniejach sprawują także rodzice swoich pociech, za co należą im się Serdeczne Podziękowania.

Pierwszym sprawdzianem zdobytych umiejętności był rozegrany w dniu 13 listopada 2011 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabierzowie Turniej „Akademii 2001 Cup” rocznika 2001 i młodsi. MOSiR Bochnia znalazł się w grupie „B” wspólnie z takimi drużynami jak: „Cracovia” Kraków, „Jadwiga” Kraków i Dąbrowa Górnicza.
Podopieczni Krystiana Steca w składzie: Dymura Igor, Kłusek Kacper, Polek Paweł, Matras Paweł, Smoleń Jakub, Rachwalik Jakub, Zygmunt Jakub, Kleszcz Jakub, Zagórski Marcin, Gut Michał, De Lorme Kamil i Gałek Hubert zajęli na 16 drużyn IX miejsce, a stan ich rywalizacji przedstawiał się następująco:

Drużyny rywalizujące

Wynik

Strzelcy bramek

Ilość bramek

MOSiR Bochnia – Dąbrowa Górnicza

2:0

Matras Paweł

Rachfalik Jakub

1

1

MOSiR Bochnia – „Cracovia” Kraków

1:1

Dymura Igor

1

MOSiR Bochnia – „Jadwiga” Kraków

0:1



MOSiR Bochnia – Górnik Libiąż

1:3

Dymura Igor

1

MOSiR Bochnia – AP 21 Kraków

1:1

Dymura Igor

1


W dniu 26 listopada (sobota) na hali COM – COM ZONE w Krakowie rozpoczynają się 51-Halowe Mistrzostwa „Orlików”, w których to drużyna MOSiR Bochnia będzie brać udział.

Życzymy sukcesów!

Terminarz wszystkich rozgrywek Halowych Mistrzostw "Orlików" (kliknij tutaj).

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.