Popraw wyszczególnione pola...
AAA

Ostatnie rozgrywki Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej już za nami.

2013-06-11

Młodzi bocheńscy szachiści spotkali się dzisiaj (tj. 11 czerwca 2013r.) na ostatnich rozgrywkach Bocheńskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej w tym roku szkolnym. Dla wielu z nich to była już ostatnia szansa na zdobycie kilku punktów, tak ważnych w klasyfikacji genaralnej. W tych ostatnich "szachowych zmaganiach" udział wzięło 42 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

W tej kolejce najlepsi okazali się: na pierwszym miejscu znalazła się Justyna Krcil z Gimnazjum Nr 1, drugie miejsce zajął Filip Skipioł ze Szkoły Podstawowej w Stanisławicach a na miejscu trzecim uplasowała się Aleksandra Augustyn z Gimnazjum Nr 1 w Bochni.

Niezmiernie cieszy mnie fakt - mówi dyr. MOSiR Sabina Bajda- że nasze comiesięczne rozgrywki cieszą się coraz szerszym zainteresowaniem dzieci i imłodzieży już nie tylko z samej Bochni ale również i z okolicznych miejscowości. Miło wiedzieć, że w dobie komputerów istnieje jeszcze zainteresowanie tym pięknym sportem.

Nad prawidłowym przebiegiem dzisiejszych rozgrywek czuwał sędzia Zbigniew Drzazga. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni a gościny młodym szachistom udzieliła Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

To już koniec tegorocznych rozgrywek ale młodych szachistów czeka jeszcze jedno, zapewne najmilsze spotkanie. W środę 26 czerwca 2013r.o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni, spotkają się na Uroczystym Podsumowaniu i Zakończeniu Bocheńskiej Międzyszkolej Ligi Szachowej, gdzie najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni za swój całoroczny trud.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki dzisiejszych rozgrywek:

Międzyszkolna Liga Szachowa - VIII runda 2013-06-11/2013-06-11 Organiz.: MOSiR Bochnia

                                                        Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2
Krcil, Justyna POL 0 1400 Gim 1 6.5 23.00 32.50 6 26.0
2 8
Skipioł, Filip POL 0 1000 PSP Stanisł. 6.5 22.00 31.00 6 26.0
3 4
Augustyn, Aleksandra POL 0 1260 Gim 1 5.0 23.50 31.50 5 22.0
4 32
Cetnarowski, Jakub POL 0 1000 Gim 1 5.0 22.50 32.00 5 22.0
5 26
Żelichowski, Piotr POL 0 1000 Gim 1 5.0 20.50 28.50 5 19.0
6 3
Sionko, Krzysztof POL 0 1400 Gim 1 5.0 18.50 25.50 5 19.0
7 35
Bukowiec, Radosław POL 0 1000 PSP Prosz. 4.5 22.50 31.50 4 18.5
8 20
Jaszczyński, Piotr POL 0 1000 PSP 5A 4.5 20.50 30.50 4 20.0
9 7
Turek, Dominik POL 0 1000 Gim  2 4.5 19.00 25.50 4 16.5
10 42
Seweryn, Kacper POL 0 1000 Gim 2 4.5 19.00 25.00 4 18.5
11 23
Ostrowski, Maciej POL 0 1000 Gim 2 4.5 15.50 24.00 4 15.5
12 33
Zajma, Jakub POL 0 1000 Gim Prosz. 4.0 21.00 29.50 4 19.0
13 15
Kamionka, Dawid POL 0 1000 Gim 2 4.0 20.00 28.00 4 20.0
14 21
Kowalczyk, Monika POL 0 1000 PSP 7 4.0 20.00 26.50 4 16.0
15 1
Polak, Kacper POL 0 1000 PSP 2A 4.0 19.50 28.00 4 16.0
16 14
Żelichowski, Jakub POL 0 1000 PSP 2 4.0 18.00 25.00 4 16.0
17 19
Wieczorek, Radosław POL 0 1000 PSP Prosz. 4.0 17.50 25.50 4 17.0
18 41
Rzepecki, Filip POL 0 1000 PSP 5A 4.0 15.50 21.50 4 13.0
19 28
Miękina, Norbert POL 0 1000

Gim 2

3.5 19.00 25.00 3 15.5
20 39
Wysokiński, Mateusz POL 0 1000 PSP 2 3.5 17.50 25.00 3 16.0
21 17
Buczek, Dawid POL 0 1000 Gim 2 3.5 15.00 20.50 3 12.0
22 5
Zastawniak, Filip POL 0 1000 PSP 1 3.0 19.50 27.00 2 11.0
23 27
Gajek, Szymon POL 0 1000 PSP 2A 3.0 19.00 27.50 3 13.0
24 30
Trojan, Konrad POL 0 1000 PSP 5A 3.0 18.50 25.50 3 14.0
25 38
Bajda, Patryk POL 0 1000

Gim 2

3.0 16.00 24.00 2 13.0
26 10
Karasiński, Dawid POL 0 1000 PSP 5A 3.0 17.00 23.50 3 13.0
27 40
Drożdż, Michał POL 0 1000 PSP 5 3.0 16.50 22.00 3 12.0
28 11
Widełka, Konrad POL 0 1000 Gim 2 3.0 14.50 21.50 2 11.5
29 22
Żelichowski, Oliwer POL 0 1000 PSP 2A 3.0 14.00 19.50 3 9.0
30 18
Kieroński, Adrian POL 0 1000 PSP 1 3.0 13.50 18.50 2 10.5
31 9
Szot, Patryk POL 0 1000 PSP 2 3.0 12.00 16.50 3 6.0
32 37
Setlak, Marcin POL 0 1000 Gim 1 3.0 7.00 13.00 3 17.0
33 36
Szewczyk, Dawid POL 0 1000 Gim 2 2.5 18.00 24.00 1 10.5
34 6
Sionko, Paweł POL 0 1000 PSP 2 2.5 15.50 22.00 1 5.0
35 29
Płachcińska, Monika POL 0 1000 Gim 1 2.5 12.50 20.00 2 6.0
36 24
Machaj, Jakub POL 0 1000 PSP 7 2.0 17.00 23.00 2 8.0
37 34
Kisiewicz, Kacper POL 0 1000 PSP 5A 2.0 17.00 22.50 1 8.0
38 12
Parda, Jan POL 0 1000

PSP 5A

2.0 15.50 21.50 2 8.0
39 31
Reguła, Karolina POL 0 1000 PSP 7 2.0 14.00 19.50 2 11.0
40 16
Mizur, Adam POL 0 1000 Gim 1 2.0 14.00 19.50 1 4.0
41 25
Rogusz, Michał POL 0 1000 PSP 5A 1.5 15.00 21.50 1 8.0
42 13
Piotrowski, Filip POL 0 1000 Gim 1 1.0 12.00 17.00 1 4.0

 

ChessArbiter (v.2.82) (C) A. Curyło  http://www.chessarbiter.com/ Lic: 0079  Właściciel: MOSiR Bochnia

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.